(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Spodní prádlo BexisBexis.cz


Erotické košilky - postel není jen místem k odpočinku


Postel není jen místem k odpočinku, ale často i prostorem vášní a divokého svádění. Každá žena nejspíš dobře ví, že erotická košilka je především kousek oblečení, který je určený pro obdiv našich drahých poloviček. Je nám líto, ale spaní je opravdu až na druhém místě! Možná je to nepohodlné a lepší by bylo vzít si to staré oprané tričko, ale sex je sex a erotika je i v dlouhodobém vztahu důležitá. Přinášíme vám pět zásadních důvodů, proč si takovou košilku pořídit! 

sexy košilky

 

 

  1. Hlavně nenápadně

Erotická košilka tvoří pomyslný základ šatníku správné ženy, partnerky a milenky. Není to prvoplánová záležitost! Pokud přijdete do ložnice v kostýmu letušky nebo ve šněrovacím korzetu, chce to nutnou dávku sebevědomí i správnou příležitost. Pro erotické košilky je však prostor každý večer.

 

 

  • Snadný výběr

 

Vybrat si padnoucí spodní prádlo může být často docela výzva, zvlášť když jde o erotické kousky. U košilek to však budete mít naprosto jednoduché. Většinou nemusíte řešit přesnou velikost košíčků ani to, že máte větší zadek. Zkrátka sáhnete po svojí velikosti a je to.

 

 

  • Dobrá cena

 

Ačkoli to tak možná nevypadá, řada žen myslí při nákupu erotického prádla na šetření. Nakupujeme s větou: „Vždyť to budu nosit jenom do ložnice, a kdo ví jestli!“ a dělá nám problém utrácet za sexy prádlo. Ceny košilek jsou víc než milé, takže rovnou můžete koupit víc kousků najednou.

 

 

  • Pokaždé jiná

 

Výběr košilek je tak široký, že můžete mít v šatníku jak svůdnou krajkovou variantu, tak romantický model se srdíčky a s mašlí ve výstřihu. Košilka je univerzální kousek, který se přizpůsobí vaší náladě.

 

 

  • Ideální na rychlovku

 

Nebudeme si nic nalhávat. Erotické prádlo bývá často až příliš komplikované a to je někdy na škodu. Muž ocení, že může jednou rukou košilku vyhrnout a druhou se vám věnovat a to vše ještě dřív, než zhasnete lampičku.

 

 

 TOP VÝBĚR - erotické košilky na Bexis.czPublikováno dne: 16.10.2017


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 64 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 64 produktů.