Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

EROTICKÉ PRÁDLO I POD VEČERNÍ ŠATY? NEBUĎTE OSTÝCHAVÁ






Erotické prádlo nutně nemusíte schovávat ve svém nočním stolku a obléknout si ho jen na postelové hrátky s partnerem. Můžete ho nosit i na veřejnosti. Že se stydíte? Ke studu nebo k obavám nemáte žádný důvod. Prádlo totiž samozřejmě nebude vidět a nikdo vás tak nebude moci morálně odsoudit. Oblékněte si takové, ve kterém se cítíte sexy a uvidíte, že vám dodá sebevědomí. Je ideální volbou třeba na večeři s partnerem.



 

SATY

 

Tanga nebo kalhotky


Pod každé šaty se perfektně hodí tanga. Nikde se totiž nerýsují a ani nelimitují v pohybu. Jestliže máte šaty ušité ze silnějšího materiálu, zjistíte, že ani krajka pod nimi neprosvítá. Pokud se v nich cítíte dobře, klidně si je tedy oblékněte. Problém by mohl nastat pouze u šatů extrémně krátké délky, u kterých by hrozilo, že vykoukne kousek vašeho zadečku. Velmi hezky vypadají také erotické kalhotky bokového střihu - ideálně třeba z průsvitného mikrovlákna nebo celokrajkové.


Podprsenka nebo košilka



Mnoho žen se těžce rozhoduje, zda zvolit pod večerní šaty podprsenku nebo košilku. Samozřejmě, velmi záleží i na střihu šatů, které se chystáte obléknout. Jestliže jsou bez ramínek, je určitě dobré zvolit nějakou samodržící podprsenku, košilku či korzet. Pokud mají odhalená záda, bez spodního prádla se leckdy zcela obejdete - pokud je například podprsenka všitá uvnitř šatů. U košilky si dejte pozor, aby nebyla příliš dlouhá. Lepší je zvolit prádlo, které je na tělo a nikde se tedy nekrabatí nebo nevylézá. Jestliže máte pevné poprsí, můžete mezi podprsenkou a košilkou libovolně vybírat. Pokud ale nedrží svůj tvar, určitě sáhněte po pevnějším střihu podprsenky, košilky nebo klidně i po korzetu, který vás perfektně stáhne.


Svůdné punčocháče



U punčoch a podvazků se vašemu výběru meze nekladou. Klidně zvolte některé naše erotické a ty oblékněte. Pěkně vypadají samodržící i ty na podvazkové pásky - zde je potřeba oblécipodvazkový pás nebo korzet s možností jejich uchycení. Svůdné punčochy vám rovněž dodají sebevědomí. Nikde by neměl vykukovat jejich lem, abyste nepůsobila vulgárně. Pokud ale v šatech vyjdete ven, nadzvedne je vítr a vaše nožky se odhalí, jistě se nic nestane a všem mužům ve vašem okolí se rozproudí krev v žilách.

 

 

SPODNÍ PRÁDLO



Publikováno dne: 05.03.2014






Zatím žádné příspěvky



Přidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 34 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 34 produktů.