Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

EROTICKÉ PRÁDLO DODÁ OBJEM I MALÝM PRSŮM


Mnoho žen trápí malé poprsí a usilovně tak přemýšlejí, jak jej alespoň opticky zvětšit. Jen málokterá žena je na 100 % spokojená se svou postavou. Jestliže ale toužíte po větších prsou, rozhodně nic není tak beznadějné, jak se vám může na první pohled zdát. Snadno si je totiž vykouzlíte, pokud si koupíte vhodné erotické podprsenky. 

Dámská podprsenka Cyganeria Podprsenka push-up

 

Jaký střih erotického prádla zvolit

Zapomeňte na podprsenky s otevřenými košíčky, raději zvolte košíčky uzavřené a bohatě zdobené, které vám přidají na objemu. I u košilek dbejte na to, aby jejich vrchní část volně nesplývala s tělem, ale obsahovala bohaté zdobení. S takovým prádlem jistě nesáhnete vedle. U nás máte z čeho vybírat a pokud si vyberete dobře, dosáhnete zvětšení vašich prsou i o jednu až dvě velikosti. Základem však je, aby vám střih prádla perfektně seděl. Pokud bude například příliš volné, kýženého efektu se nedočkáte, proto si jej vždy dobře vyzkoušejte.

 

Odpoutejte pozornost

Pozornost od malých prsou dokáží odpoutat rafinované detaily. Krajková podprsenka dobře vypadá například s minimalistickými tangy nebo zvolte košilku s výraznějším spodním lemem. Trápí vás vaše prsa, ale zato máte výstavní zadeček? Nebojte se jej v prádle zvýraznit. Ujišťujeme vás, že pak si nikdo vašich prsou nevšimne. Navíc vaše prsa se mohou zdát malá jen vám, zatímco pro vašeho partnera mohou být nádherná. Jestliže z nich tedy máte komplex, určitě to proberte i se svým partnerem, ostatně i kvůli němu si spodní prádlo kupujete.

 

Tipy na erotické prádlo

Z erotických podprsenek vám můžeme doporučit rafinované podprsenky Full Satisfaction, Fierce Spark a další od značky Axami, které jemně zakryjí vaše bradavky a zároveň vytvoří efekt větších prsou. V případě košilek vám doporučujeme sáhnout po vyztužených košíčcích. Jakmile svá prsa pozvednete, nemusíte se bát ani hlubokého výstřihu. Za doporučení stojí například svůdná košilka Mellia babydoll od Obsessive s výraznou stuhou mezi prsy a s rozparkem na bříšku. Slušet vám bude i sexy košilka Athena od Hamana, která má zavázání za krk. Šev pod prsy vaše prsa opticky oddělí a zvětší je až o dvě velikosti.

 

EROTICKÉ PRÁDLO PRO VŠECHNY ŽENYPublikováno dne: 03.07.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 56 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 56 produktů.