Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů
Objednací kód: P1960956
Popis produktu
Kvádrový magnet 4 x 3 x 1,3 mm, neodymový, N45, pozlacený, síla: cca 230 g
Balení 10 kusů
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 4 x 3 x 1,3 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 0,12 g |
| Povrch | pozlacený (Ni-Cu-Ni-Au) |
| Magnetizace | N45 |
| Magnetická síla (kg) | 230 g |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 0.23 kg |
| Výška | 1 mm |
| Délka | 4 mm |
| Šířka | 3 mm |
Spokojenost zaručena!
Protože věříme v kvalitu našich produktů, můžete být s nákupem "Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů" naprosto bez obav. Pokud by se Vám zboží Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů nezdálo nebo by nesplňovalo vaše očekávání, není důvod k obavám. Nabízíme možnost vrátit zboží do 14 dnů od doručení a buď ho vyměnit za jiné zboží, nebo odstoupit od smlouvy. Navíc, máme pro vás speciální nabídku - první výměnu zdarma. Nakupujte s jistotou a vyzkoušejte "Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů" s klidem. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Obrázek produktu "Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů" může být ilustrační, aby vám poskytl lepší představu o produktu. Pokud si přejete potvrdit, že obrázek a popisek odpovídají skutečnému produktu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@bexis.cz - odpovědi se dočkáte co nejdříve!
Zboží Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů je, pokud je skladem, expedováno v pracovní dny přes PPL do 12 hodin. Výjimečně se expedice může uskutečnit později. Objednávku doručí služba PPL v následujícím pracovním dni. A víte co je nejlepší? Zboží Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů můžete mít za skvělou internetovou cenu! Nakupujte chytře a vše si pořiďte v eshopu Bexis.cz.
Podobné ► MAGNETY A MAGNETICKÉ PÁSKY
-
Magnet Ø18 mm 10ks
19 Kč -
Kotoučový magnet modrý
49 Kč -
Magnet KT-10-02-N balení 20 kusů
109 Kč -
Magnetický papír lesklý A4 2 kusy
129 Kč -
KRO-25 Magnetický úchyt s okem
69 Kč -
Magnet samolepící KT-20-02-3M (Ø 2cm) - 1 kus
29 Kč -
OF-1 - Kancelářské magnety, černé - 10 ks
199 Kč -
Magnet 18 mm FE-KT-18-03 balení 10 kusů
29 Kč -
Magnetická páska zelená 40 x 1 mm balení 3 metry
179 Kč -
Magnetické figurky M9, sada 10 kusů bílá
139 Kč -
OF-1 - Kancelářské magnety, červené - 10 ks
199 Kč -
Magnet červený KT-13-06-P
29 Kč -
Magnet 25 mm FE-KT-25-03 balení obsahuje 10 kusů
69 Kč -
Magnet U
99 Kč -
Podkovovitý magnet AlNiCo - 80 × 60 mm
439 Kč -
Samolepící magnety
29 Kč -
Magnetická samolepicí páska 50 mm, 3 metry
219 Kč -
Magnetické figurky M9, sada 10 kusů oranžová
139 Kč -
Tyčový magnet AlNiCo Ø 12 × 150 mm
339 Kč -
Kotoučový magnet červený
49 Kč
Vybrané produkty ►
-
Sametový povlak na polštář 45x45 cm
299 KčSkladem 1ks
-
Prostěradlo froté Béžová /016 90x200 cm
379 KčSkladem 1ks
-
Zásuvka s látkou P1164/M
239 KčSkladem 1ks
-
Šle houbařské široké 4 cm délka 120 cm
399 KčSkladem 1ks


























