(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Spodní prádlo BexisBexis.cz


Proč se nebát u spodního prádla rudé barvy


Rudá barva je vnímána jako barva lásky, vzrušení i agrese a dokáže vyvolat vzrušení a touhu! Vážně potřebujete ještě další důvod proč si obléknout červené spodní prádlo? Či konkrétně červené košilky? 

červené košilky

 

 

Červená barva sluší každé ženě. Stačí jen vybrat správný odstín a podtón, který bude ladit s barvou vaší kůže a vlasů a v ložnici máte vyhráno. Říká se, že rudá barva působí na muže jako magnet, ale ukažte muži vínovou, cihlovou, karmínovou a rubínovou. Myslíte si, že pozná nějaký větší rozdíl?

 

 

Bledá kůže

 

Jste-li spíše bledá, vyhněte se zářivým tónům ostré červené a sáhněte spíš po prádle ve světlejších a tlumených odstínech. Blondýnkám často sluší spíše chladné odstíny, které jsou někde na hraně mezi červenou s růžovou.

 

 

Olivová

 

Olivová kůže tvoří jakýsi přechod mezi světlou a tmavou a její majitelky tak mají poměrně velký prostor pro experimentování s barvami. Teplé oranžovo-červené odstíny podtrhnou jemné opálení.

 

 

Snědší pokožka

 

Přišel čas na opravdu rudé prádlo, které vaši snědou kůži rozzáří a přitom nebude působit až příliš výrazně. Tmavé typy jsou ideální pro nošení všech odstínů rudé s teplým podtónem a troufnout si můžete i na větší plochy jako jsou sexy noční košilky a korzety.

Méně je někdy více a u rudé barvy to platí obzvlášť. Červená barva nejlépe vynikne na prádle bez krajek, kamínků a dalšího zdobení. Hladké a jednoduché střihy a divoké barvy spolu vždy vytváří dokonalou kombinaci!

 Publikováno dne: 26.09.2017


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 120 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 120 produktů.