Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Crossbody KABELKY moderní, atraktivní a nejžádanější


Atraktivní kabelky, které stále táhnou spoustu zákaznic. Crossbody kabelky jsou velmi pohodlné i při dlouhých procházkách přírodou, ale nikoho neurazí, když je budete i do zaměstnání - crossbody kabelky jsou určeny na běžné denní nošení a s jejich optřebením je i potřeba počítat, proto taky jejich cena je šik pro každého. Kabelky z nabídky CROSSBODY jsou neustále doplňovány, všechny kabelky skladem a při jejich objednání dochází k jejich blokaci, takže Vám ji pak nikdo nevyfoukne. Objednejte si jednu z mnoha stovek kabelek z Bexis a nepropásněte úžasné ceny, které jsou nyní na Bexis.cz/Kabelky/. Těšíme se velmi na Vaše objednávky a věříme,  že po rozbalení balíčku se Vám kabelka bude stále líbit.kabelky online

 

CROSSBODY KABELKY

 

Bezvadné kabelky, které potěší každou její uživatelku. Do kabelek crossbody se dají schovat všechny potřebné věci, které žena potřebuje mít u sebe.

 

Barvy kabelek - výrobci crossbody kabelek vychází uživatelkám vstříc a nabízí jednotlivé kabelky v několika barevných provedeních, aby si ženy samy vybraly tu svou IN KABELKU.

 Publikováno dne: 28.03.2017


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.