(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Aktuální téma respirátory - Nano respirátory levně


Zájem o respirátory už není takový jako při vyhlášení povinnosti nosit respirátory na všech místech a to včetně venkovních prostor, ale je stále neutuchající, což znamená, že si nyní respirátory každý z nás dle svých potřeb dokupuje, aby mohl chodit do obchodů apod. V eshopu Bexis jsme se rozhodli již na začátku, že se dáme cestou nano, tudíž v nabídce se objevují pouze respirátory s nanovlákennou vrstvou, které jsou často účinnější než ty čínské. A samozřejmě jak je u nás zvykem, tak v nabídce máme české značky, které si myslíme, že nano směr určují.Sice pandemie u nás polevuje, ale v okolních zemích to tak nemusí být. Proto bychom měli být stále v pozoru a dodržovat stále ještě zásadu 3R.

 

Jestliže potřebujete doplnit svou zásobu respirátorů - objednejte si NANO RESPIRÁTORY nebo NANO ROUŠKY, mají lepší a delší ochranu a jestliže jezdíte v mhd s více lidmi, určitě byste měli být stále na pozoru.

 

Na popularitě stále rostou nanorespirátory a šátky RESPILON. Nano nákrčníky mají ve předu šátku nanovlákennou membránu dosahující urovně FFP2  a nano respirátor RespiPro je dokonce samosterilizační, což díky této schopnosti se muže nosit kumulovaně po delší dobu.

 Publikováno dne: 18.04.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 21 produktů.