Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

VYZKOUŠEJTE POLOVYZTUŽENÉ PODPRSENKY


Nemůžete se rozhodnout, které podprsenky vám lépe sedí - zda s vyztuženými košíčky nebo bez výztuže? Pak si zkuste obléknout polovyztužené podprsenky, které nyní nabízíme na Bexis.cz. Najdete je nejen ve speciální kategorii se stejným názvem, ale také mezi vyztuženými podprsenkami. Jedná se o modely, jejichž košíček je vyztužen jen jemnou pěnou - žádnou silnou výztuž zde tedy nečekejte. Z vrchní části může být pokryt všitou krajkou. 

KONRAD

 

 

Provedení polovyztužených podprsenek


Toto spodní prádlo si již oblíbila spousta žen. Podprsenky jsou velmi pohodlné a svým tvarem dokonale přilnou k vašemu poprsí. Nečekejte zde žádné optické zvětšení, pouze nadzvednutí a zpevnění. Pěnová výztuž je velmi flexibilní a tvaru vašich prsou se tedy skvěle přizpůsobí. Tyto podprsenky tak dokáží skrýt i drobné nerovnosti a rozdíly ve velikosti prsou, aniž by jejich košíčky někde odstávaly. Většinou jen stačí správně nastavit délku ramínek. Polovyztužené podprsenky mají tradiční vzhled. Můžete je nosit do práce, do školy, na doma a poslouží také jako erotické prádlo.


Výrobci polovyztužených podprsenek


Podprsenky s poloviční nebo měkkou výztuží najdete v sortimentu snad každého výrobce. Z českých značek se jejich nabídkou mohou pochlubit například Triola a Timo. Osvědčený střih košíčků zde vychází ze slovanských tvarů. Tyto značky jsou tak zárukou kvalitního provedení a prvotřídních materiálů. Jejich podprsenky lichotí každé postavě. Ze zahraničních značek určitě doporučujeme vyzkoušet Gorteks a Konrad. Jejich podprsenky zakoupíte v drobných i nadměrných velikostech. Můžete vybírat z celé škály odstínů, zdobení a střihů.

U každé podprsenky je pro vás připraven podrobný popis výrobku a také fotogalerie, která vám výrazně usnadní váš výběr. Zaměřte se i na materiály a střih. Určitě se vám lépe budou kupovat podprsenky od již vyzkoušených výrobců. Nebojte se však testovat i nové spodní prádlo, u nás v obchodě ho samozřejmě v případě potřeby můžete vyměnit.

 

 

POLOVYZTUŽENÉ PODPRSENKYPublikováno dne: 25.06.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.