Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

VYBÍRÁME PODPRSENKU BEZ KALHOTEK


Většina žen při výběru spodního prádla kupuje podprsenky a kalhotky zvlášť. Buď má druhého spodního prádla dostatečnou zásobu nebo se jim druhý kousek nabízený do soupravy až tak nelíbí. V aktuálním článku vám poradíme, jak nakupovat podprsenky bez kalhotek - čím se při výběru řídit nebo jaké kalhotky dokoupit samostatně. 

 

PODPRSENKY

 

 

Univerzální podprsenka - barevnost, materiál, střih


Jestliže hledáte podprsenku, kterou budete moci univerzálně sladit se svým dalším spodním prádlem, určitě sáhněte po jednoduchém provedení. Z barev volte černou, bílou nebo tělovou. Střih a materiál vybírejte dle svých preferencí, nesahejte však po ničem složitém. Běžným materiálem je bavlna a mikrovlákno s podílem elastanu. Celkem snadno je možné sladit podprsenky Gorteks nebo Werso. V nabídce těchto výrobců totiž najdete jak rafinované, tak i velmi jednoduché spodní prádlo.


Jak se vyplatí kalhotky a podprsenky kombinovat


Zatímco kalhotky měníte každý den, podprsenku můžete pohodlně nosit 2 až 3 dny. Tomuto poměru by mělo odpovídat i množství spodního prádla ve vaší šatní skříni. Jestliže chcete podprsenku sladit, vždy je dobré ve stejném odstínu vlastnit ještě dvoje až troje kalhotky.


Podprsenka a kalhotky v jiné barvě


Mnoho žen však sladěné spodního prádlo pro každodenní nošení neřeší. Na pěkné barevné kombinace se zaměřují jen u erotického prádla, které si prohlíží i jejich partner. Kalhotky s podprsenkou ve stejné barvě nebo v podobném stylu totiž nejsou vždy praktické. Často si můžete vzít světlé tričko a tmavé kalhoty nebo naopak. Nebo třeba vlastníte krásnou pestrobarevnou podprsenku a jen jedny nebo žádné kalhotky k ní. Jelikož své spodní prádlo běžně nikde nevystavujete, je hlavní, abyste se v něm cítila pohodlně. Jestliže barevně neladí a vás to netrápí, rozhodně se nenechte omezovat a dál klidně nakupujte kalhotky a podprsenky samostatně.

 

VYBÍRÁME PODPRSENKUPublikováno dne: 13.05.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 46 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 46 produktů.