(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

STAHOVACÍ PRÁDLO - PODPRSENKY, KALHOTKY I KORZETY


Nabídka stahovacího spodního prádla je dnes opravdu rozmanitá. Zahrnuje kalhotky, podprsenky, korzety, legíny, body nebo košilky. Stahovací prádlo by mělo být součástí šatníku každé ženy, která není plně spokojena se svou postavou nebo která bojuje s přebytečnými kilogramy. Stahovací prádlo totiž dokáže ubrat několik centimetrů a zároveň opticky zeštíhlí až o jednu velikost. 

STAHOVACÍ PRÁDLO

 

Kam nosit stahovací prádlo


Stahovací prádlo můžete volit pro nespočet příležitostí. Samozřejmostí je pod společenské šaty a kostýmky, které si oblékáte v důležitých chvílích a ve kterých chcete vypadat maximálně dobře a spokojeně. Pro společenské příležitosti tak určitě vyzkoušejte stahovací kalhotky, které zpevní vaše pozadí a také zmenší bříško. Dále jsou vhodné stahovací korzety a body, která zformují celou horní polovinu těla - dbejte však na jejich řešení v horní části, aby vám zpod šatů nevykukovaly. Skvělou volbou jsou rovněž stahovací neboli zmenšovací podprsenky, které potěší zejména ženy s větším poprsím.

 


Speciální stahovací - zmenšovací podprsenky

 

Zmenšovací podprsenky si mnohdy oblékají ženy, které mají větší prsa a nejsou s nimi na 100 % spokojeny. Ne vždy je totiž dobré na velká prsa upozorňovat a někdy je lepší je chytře zamaskovat. Zmenšovací podprsenky slibují zmenšení o jednu až dvě velikosti. Poprsí dokonale zpevní a mnohdy ho tak udělají i atraktivnější. Tyto speciální podprsenky najdete například v nabídce české značky Triola. Můžete je zakoupit v několika barevných variacích. Dbejte na pevný obvod a silnější ramínka, která zajišťují maximální pohodlí.

Podobnou službu jako stahovací podprsenka vám mnohdy udělá i podprsenka s kosticí nebo s výztuží ve správné velikosti. Jestliže zvolíte pevný obvod v kombinaci se správnou velikostí košíčků, vaše prsa budou vypadat skvěle. Za zmínku stojí také sportovní podprsenky, které jsou rovněž účinnou zbraní proti povislým prsům. Nejenže jim při sportu zabraňují v poklesu, ale zároveň je perfektně zpevní.

 

 

 

STAHOVACÍ SPODNÍ PRÁDLO VÁS OPTICKY ZEŠTÍHLÍPublikováno dne: 17.05.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.