Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

SMYSLNÉ A PRAKTICKÉ ČERNÉ PODPRSENKY


Černé prádlo je velmi moderní, praktické a oblíbené mezi ženami v každém věku. Sluší bledulkám i snědším typům a navíc dokáže opticky ubrat i nějaké to kilo navíc. V dnešním článku se zaměříme speciálně na černé podprsenky, kterých je v našem e-shopu k dispozici požehnaně. Najdete zde kousky s výztuží, s kosticemi i jednoduché a nezpevněné modely. 

 

 

 

Barevné variace černých podprsenek


Když se řekne „černá podprsenka“, mnoho žen si představí jednoduchý vyztužený nebo push-up model s hladkými nebo krajkovými košíčky. Ano, i tyto jednoduché podprsenky nacházejí široké možnosti uplatnění v dámském šatníku. Na pomezí běžného a erotického prádla však stojí o něco rafinovanější kousky - jedinečné černé podprsenky se stylovým zdobením. Černá barva totiž vytváří nádherný základní podklad pro růžové, fialové, hnědé, krémové nebo třeba bílé detaily. Velkou výhodou takových podprsenek je, že budí dojem luxusu a zároveň se dají sladit i s obyčejnými bokovými kalhotkami v černém odstínu.


Krajka nebo hladký střih


Černé podprsenky noste spíše pod oblečení v sytých a tmavých barvách. Není nic horšího než špatně zvolená barva podprsenky, která prosvítá pod svrchním tričkem nebo halenkou. Stejně tak je dobré řešit i střih a u lodičkového výstřihu zvolit podprsenku bardot s ramínky daleko posazenými od sebe. Krajkovou podprsenku v černé barvě můžete zvolit například pod volnější tmavá trička, pod kterými se nebude rýsovat. Hladké černé prádlo noste naopak pod těsnějším oblečením.


Péče a údržba černé podprsenky


Mnoho žen si myslí, že tmavé prádlo nevyžaduje žádnou extra péči. Bohužel stejně jako bílé nebo jiné barevné je schopno ztrácet svou sytost a černý odstín. Ten můžete podpořit použitím pracího gelu na černé prádlo. Jestliže podprsenku perete v pračce, dbejte na dodržení teploty v rozmezí 30 až 40 °C. Černou podprsenku pak nechte volně uschnout na sušáku. Nedávejte ji k topení ani na sluníčko, které by jen podpořilo blednutí tmavého odstínu.

 

MODERNÍ ČERNÉ PODPRSENKYPublikováno dne: 14.05.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 28 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 28 produktů.