Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PODPRSENKY NATURANA TY MÁ MÁMA I VAŠE ZNÁMÁ!


Podprsenky jsou ženami často používaným spodním prádlem. Protože podprsenku nosí během celého dne, není divu, že si zakládají na její kvalitě. Dámské podprsenky značky Naturana jsou velmi oblíbené. Německá značky Naturana za sebou má již dlouholetou tradici výroby spodního a nočního prádla. Pojďme si ji však pro pořádek ještě připomenout!  Výroba byla zahájena v roce 1917 v německém městě Gomaringen. Společnost se specializuje na výrobu dámského spodního a nočního prádla, dámských, pánských i dětských plavek. 

V nabídce našeho e-shopu Bexis.cz najdete široký výběr kvalitních podprsenek NATURANA. Vybírat můžete mateřské podprsenky, protetické, zmenšující, podprsenky bez kostic a další kousky, které se mohou chlubit nejen svou kvalitou a pohodlným materiálem, ale také skvělými barvami a vzory. To jakou podprsenku budete nosit tak nezáleží na naší nabídce, nýbrž na vaší aktuální náladě! Víte, že je podprsenka, stejně tak jako ostatní kousky spodního prádla prvním prádlem, které přichází do styku s vaší kůží? Vyberte si proto kvalitní kousek, který bude k vaší pokožce nanejvýš jemný!

 

 

NATURANA PODPRSENKY 

 


To, že podprsenku NATURANA má vaše máma i vaše známá, nejspíš asi tušíte. Možná, že jste to byly právě vy, kdo jim jako pěkný dárek objednal právě podprsenku Naturana z nabídky našeho e-shopu Bexis.cz. Teď se budete hýčkat vy! Také vy si u nás objednejte levné a kvalitní německé podprsenky Naturana, které zajistí zdraví vašich prsou i pohodlí během nošení.  

 


Kojící maminky, ženy s příliš velkými ňadry i další ženy si u nás vyberou podprsenku Naturana. Kojící mateřské podprsenky, stejně tak jak ty protetické i zmenšující podprsenky vám přinesou spoustu příjemně strávených chvil. Podprsenky Naturana jsou vyráběny hlavně pro ženy, které se mají rády! Všechny tyto ženy by svá prsa nesvěřily nikomu jinému než právě oblíbené podprsence Naturana. Každá žena ví, že podprsenku NATURANA má máma i její známá!Publikováno dne: 26.04.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 34 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 34 produktů.