Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PODPRSENKY NA SPORT


Bez kvalitní podprsenky určené speciálně pro sport se neobejde žádná aktivní žena. Sportovní podprsenky, prodávané na Bexis.cz, jsou vhodné jak na náročné sporty jako běh, skákání nebo cyklistika, tak je využijete i při cvičení doma na podložce nebo ve fitness centru. Rovněž můžeme doporučit jejich nošení na různé výlety do přírody, jelikož mnohdy poskytují větší komfort než běžné podprsenky na každodenní nošení. 

SPORTOVNÍ PODPRSENKY

 

Střih, materiály a rozdělení


Sportovní podprsenky můžeme dělit podle stupňů zátěže, například od 1 až do 5, kdy stupně 1 a 2 jsou vhodné pro lehké a jednoduché cvičení nebo pro ženy s menším poprsím, jelikož poskytují minimální oporu. Tyto podprsenky mohou být ušity z bavlny, jiného přírodního vlákna nebo z mikrovlákna. Jsou savé a prodyšné, k dostání často v bezešvém střihu. Od 3. stupně výše se nabízejí podprsenky pro náročnější aktivity. Celkově tyto podprsenky působí masivnějším dojmem. Jejich zapínání řeší dva až pět háčků. Doplňují je pevná ramínka, která jsou mnohdy i podložena. Kvalitní funkční materiál, který zabraňuje nadměrnému pocení při sportu, je zde samozřejmostí. Klade se důraz také na komfort, který tyto podprsenky přinášejí i v době zvýšené citlivosti vašich prsou.


Sportovní topy


Kromě klasických podprsenek s libovolně nastavitelnými ramínky a regulovatelným obvodem můžete v naší nabídce pořídit i takzvané sportovní topy. Jedná se o podprsenky, které si obléknete přes hlavu a jejichž rozměry není možné nijak upravit. Často jsou k dostání třeba v pěti, šesti univerzálních velikostech. I tyto topy mnoha ženám vyhovují. Často jsou cenově dostupnější a určitě je proto doporučujeme vyzkoušet.


Barvy sportovních podprsenek


Už dávno je pryč doba, kdy jste si na sport museli nutně pořizovat bílou nebo černou podprsenku. Dnes máte možnost výběru z růžové, tyrkysové, červené nebo modré barvy a z celé škály barevných kombinací. Můžete volit podprsenky bez výztuže, s vyztuženými košíčky i se všitými kosticemi.

 

MODERNÍ PODPRSENKY NA SPORTOVÁNÍ

 

 Publikováno dne: 14.05.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 17 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 17 produktů.