Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PODPRSENKY BEZ KOSTIC - JAKÝ MAJÍ KOSTICE VLIV NA ZDRAVÍ?


Výběr spodního prádla není vždy úplně jednoduchý. Vím, že mnohdy je náročné najít takovou podprsenku, která dokonale padne na vaše křivky. Jedním z nejběžnějších typů podprsenek jsou podprsenky s kosticemi, které však mnoho lidí odsuzuje proto, že se domnívají, že jejich nošení není zdraví prospěšné. Na podprsenky s a bez kostic se zaměříme v dnešním článku a uvedeme na pravou míru vaše pochybnosti. 

PODPRSENKY

 

Kdy může být kostice nebezpečná


Podprsenka by měla mít košíčky zpevněné dokonale všitou kosticí, ideálně z plastu. Tato kostice by měla být zaoblená a neměla by tedy nikde působit bodavými doteky. Rovněž nesmí ležet přímo na prsní tkáni a tlačit na vaše prsa. Vždy by je měla dokonale lemovat. Zapomeňte tedy na nekvalitní spodní prádlo z tržnice a raději sáhněte po o něco dražších a kvalitnějších podprsenkách z našeho e-shopu. U podprsenky s kosticí nikdy nezapomínejte na správnou velikost. Předejdete tak nepříjemným zdravotním problémům a možnému nepohodlí při nošení.


S kosticí nebo bez


Některé ženy se domnívají, že jim podprsenky s kosticemi nesedí. Některým jsou zase velmi nepohodlné. Mohou tedy samozřejmě nosit podprsenky bez kostic, které se ale nepostarají o tak efektivní zvednutí poprsí. Rovněž dokáží špatně maskovat rozdíly ve velikosti prsou a celkově ne vždy vypadají tak sexy. Jsou ale mnohem lepší volbou například na spánek, který je v podprsence s kosticí opravdu nemyslitelný.

 

Tipy na produkty z naší nabídky


V sortimentu zpevněných podprsenek vám můžeme doporučit značky Konrad, Triola nebo Timo. Jejich prádlo je ušité v nejvyšší možné kvalitě. Nestane se vám, že by kostice z podprsenky začala vylézat. Z podprsenek bez kostic můžeme doporučit výrobce Timo, Róza nebo Benefit. Tyto podprsenky budou slušet především ženám s menším poprsím.

 

 

PODPRSENKY A PRSA

 

 

 Publikováno dne: 24.07.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 28 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 28 produktů.