Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PODPRSENKA, KTERÁ POZVEDNE VAŠE POPRSÍPrsa patří mezi ženskou část těla, kterou muži obdivují již tisíce let. I proto se je vyplatí zvýraznit pěkným a svůdným spodním prádlem, což je erotická podprsenka. Každá žena by měla vlastnit nejen podprsenku na běžné každodenní nošení, ale i takovou, která bude vhodná pro erotické chvilky s partnerem. Pořídit si můžete jednu výraznější, která bude dokonalá sama o sobě, i některou v jednodušším barevném odstínu, kterou hravě sladíte, s čím zrovna budete potřebovat. 

 

Erotická souprava Valerie Erotické sety

 

Je potřeba vybrat tu správnou velikost


U erotických podprsenek stejně jako u těch na všední nošení byste se v první řadě měla zaměřit na výběr správné velikosti. Roli hraje velikost obvodu i košíčku podprsenky. Obvod by měl být spíše těsnější, aby se na vašem těle nepohyboval, ale stále zůstal pevně na svém místě. Košíčky musí zase vašim prsům nabídnout dostatek prostoru a jejich kostice rozhodně nesmí ležet na měkké prsní tkáni, jinak byste si mohla zakládat na nepříjemné zdravotní problémy.

 

 

Otevřené košíčky pro malé a pevné poprsí

Vaše prsa dokonale pozvednou podprsenky s takzvanými otevřenými košíčky, které najdete i v naší nabídce. Poskytnou dostatečnou oporu především malým a středním prsům, které jsou od přírody již pevnější. Tyto podprsenky mají spíše nižší střed a ve spodní části jen náznak košíčků. Jejich ramínka bývají posazená spíše dále od sebe, aby zbytečně nepůsobila rušivě a nepřitahovala k sobě pozornost. V takové podprsence budete obzvlášť neodolatelná, pokud se vám ji podaří barevně sladit s kalhotkami, tangy či s podvazkovým pásem. Zakoupit ji můžete i přímo v pěkných soupravách.

 

 

Rady a tipy pro větší poprsí

I větší poprsí, které více podléhá gravitaci, může vypadat v erotické podprsence opravdu sexy. Můžete zvolit podprsenku s celými košíčky a s kosticí, která však v porovnání s běžným spodním prádlem využívá více krajky a saténu. Svá prsa ještě více zvýrazníte, pokud si k ní obléknete stahovací pás či korzet, který skončí těsně pod prsy. I zde je dobré dbát na barevné sladění erotického prádla.

 

PODPRSENKY PRO KAŽDOU ŽENUPublikováno dne: 14.08.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.