Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

ODVAŽTE SE A CHOĎTE BEZ PODPRSENKY


Léto a pěkné počasí už pomalu klepe na dveře. Určitě jste si i vy všimli, že nabídky obchodů se plní tílky, topy a šaty, které se nosí bez podprsenky, jelikož by díky jejich rafinovanému střihu vykukovala. Jedná se především o šaty se zajímavě řešenými ramínky nebo výstřihy. Kdy je možné chodit bez podprsenky a jaké jsou vhodné alternativy pod letní oblečení? 

 

 

 

PODPRSENKA

 

 

 

 

Kdy nepotřebujete podprsenku


Chodit bez podprsenky si mohou dovolit jen ženy s menší a střední velikostí poprsí. Jejich prsa by měla být samozřejmě pevná a souměrná. K „naostro“ doporučujeme přistupovat jen v případě volnějšího oblečení. Volba je vždy na vašem uvážení. Dobré je takto chodit jen ve volném čase - například do města, k vodě nebo doma. Ve společnosti byste mohli působit vulgárně.

Bez podprsenky rovněž můžete chodit například na dovolené u moře, kde to je běžnou praxí a nikoho nepohoršíte. Dbejte na prodyšnost a savost materiálů, které by neměly dráždit citlivou pokožku kolem prsou.


Alternativy - multifunkční podprsenky a speciální pásy


Ženy, které si chtějí zakoupit více odhalující šaty nebo topy, mohou vyzkoušet speciální podprsenkové pásy, které dle potřeby zakrývají celý obvod nebo pouze přední část. Nehrozí v nich nepříjemné odhalení a budete se v nich pravděpodobněji cítit jistěji. Jsou vhodné pro šaty s hlubokým výstřihem v přední nebo zadní části. Dodají sebevědomí a nechají vyniknout vaše křivky.

Další alternativou jsou multifunkční podprsenky, které se rovněž dají nosit pod některé letní oblečení. Jestliže máte top bez ramínek, zvolte si pod něj podprsenku s odnímatelnými ramínky. Stejně tak můžete využít zkřížení ramínek v zadní nebo přední části či jednoho ramínka kolem krku. Multifunkční podprsenky jsou dnes velmi oblíbené a zakoupíte je tak i na Bexis.cz. Nechybí v nabídce většiny výrobců. Jejich košíčky jsou opatřeny výztuží nebo push-up vycpávkou. Mohou je nosit i ženy s plnějšími tvary. Při výběru multifunkční podprsenky dbejte na to, aby měla pevný obvod a dostatečně prostorné košíčky. Zapínání může být řešeno i více háčky než obvykle, rozhodně to není na škodu.

 

 

 

V LÉTĚ BEZ PODPRSENKYPublikováno dne: 17.05.2013


to | 28.05.2013
to koukám
Přidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 4 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 4 produktů.