Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

OBJEVTE POHODLÍ A STYL ZMENŠOVACÍCH PODPRSENEK


Není podprsenka jako podprsenka, už jen v kategorii zmenšovacích podprsenek si vyberete žhavé a elegantní kousky, které vám dají jasně najevo, že není podprsenka jako podprsenka! Ty kvalitní v našem e-shopu Bexis.cz nabízejí ženám luxus, který ocení v průběhu velmi namáhavého dne. Naše nabídka zmenšovacích podprsenek je oblíbená zejména u těch žen, k nimž byla příroda až přespříliš štědrá. Tyto ženy by se o svá prsa nejraději podělily se svou kamarádkou,  která si stěžuje na svá malá prsa i se svou nepřítelkyní, která je plochá, jako žehlící prkno. Naštěstí taková oběť není zapotřebí! U nás v e-shopu Bexis.cz si vyberou kvalitní a levnou zmenšovací podprsenku, která poskytne oporu jejich prsům i bolavým zádům, navíc hrudník opticky zmenší, tím pádem si žena může dovolit i upnutější šaty s hlubším výstřihem! 

Zmenšovací podprsenky v nabídce našeho e-shopu Bexis.cz oplývají elegancí, praktičností, ale také bohatou nabídkou jejich vzorů. Různé vzory a barvy našich zmenšovacích podprsenek neomrzí ani naše pravidelné zákaznice! Každý den tak mohou svá prsa svěřit zmenšovací podprsence s elegantním vzorem! Zejména zmenšovací podprsenky značky NATURANA si oblíbíte, ty vám nabídnou nejen bohatou nabídku barev, ale také vzorů. Volit můžete hladkou zmenšující podprsenku v azalkové barvě, tělovou zmenšující podprsenku s květinovým vzorem, stříbrorůžovou podprsenku s květinovým vzorem, zmenšující vzorovanou podprsenku v olivové barvě, vybrat si však můžete i podprsenku v indigo nebo v bílé barvě. Jak vidíte, výběr vaší oblíbené zmenšující podprsenky nezáleží na naší nabídce, nýbrž jen a pouze na vaší náladě.

 

 

PODPRSENKY ZMENŠOVACÍ

 


Právě naše pravidelné zákaznice objednávající si zmenšovací podprsenky NATURANA, TIMO  a podprsenky jiných značek z naší nabídky o jiných kouscích nechtějí ani slyšet! Chtějí pouze zaručenou kvalitu a tu jim zmenšující podprsenky z nabídky našeho e-shopu Bexis.cz mohou nabídnout. Příliš velká prsa mnohé muže spíše potěší, pro ženy však mohou znamenat i zdravotní potíže. Zmenšující podprsenky zajistí oporu jejich ňadrům a uleví i bolavým zádům.

 

 

Objevte pohodlí a styl zmenšovacích podprsenek. Jejich vzory neomrzí ani naše pravidelné zákaznice!

 

 Publikováno dne: 22.04.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.