Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

NOVÉ VZORY PODPRSENEK GORTEKS - PODPRSENKY EXKLUZIV


Dámy, také váš přítel nesdílí vaše nadšení pro pokaždé nový kousek podprsenky? No to se divíme, obvykle to bývá právě partner, který se stará o pravidelný přísun nových podprsenek. Právě podprsenky značky Gorteks a jejich různé vzory jsou skvělým důvodem pro jejich pravidelné nakupování! Za nedlouho ve vaší rodině bude zavedená jednoduchá rovnice nový měsíc = nová podprsenka! Nebojte se, tento zvyk se u vás usadí stejně dobře, jako zvyk vašeho manžela nakupovat běžné potraviny!Podprsenky značky Gorteks oplývají různým zpracováním i vzory. Vybírat si můžete podprsenku Sally, Lena, Nikki, Sissy, Cindy a další oblíbené kousky. Podprsenky hladké, s květinovým vzorem, kostičkované, s puntíky...všechny si brzo najdou cestu pod váš kostýmek, pod vaše sportovní tílko i pod vaše slavnostní šaty!

 

 

podprsenka gorteks

 


Vybírat z čeho budou mít i naše pravidelné zákaznice, které již ve své šatní skříni mají pěknou řádku pohodlných podprsenek Gorteks! Polská společnost Gorteks vznikla v roce 1994 v Bialymstoku a už tehdy měla co nabídnout. Výroba dámského luxusního spodního prádla jela na plné obrátky, postupem času se přidali moderní stroje, zdokonalovala se i technika šití. Dnes je polská společnost Gorteks jedna z nejlepších společností zaměřující se na výrobu spodního prádla. Podprsenky značky Gorteks oplývají luxusem a pohodlím. Designové zpracování i použití jemného materiálu zaručí, že ženská ňadra budou v naprostém komfortu! Svěřte i vaše ňadra do péče košíčků podprsenky Gorteks!

 


Dámy, nechce vám váš muž koupit novou podprsenku? Ukažte mu širokou nabídku podprsenek Gorteks v naší nabídce! Poukažte na jejich kvalitní materiál i velký výběr vzorů a pak si jen tak na oko posteskněte, že vy máte v šuplíku zatím jen pouhou třetinu z nabídky podprsenek Gorteks! Levné a kvalitní podprsenky Gorteks naleznete na e-shopu Bexis.cz!

 

 

Gorteks

 

 

Objevte nové vzory podprsenek Gorteks a řiďte se podle rovnice : nový měsíc = nový vzor podprsenky Gorteks!Publikováno dne: 21.04.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 58 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 58 produktů.