(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

MATEŘSTVÍ A SPODNÍ PRÁDLO PODPRSENKY


Jak vybrat těhotenskou a kojící podprsenku? Mateřství je jedním z nejkrásnějších období v životě ženy. Aby si ho mohla náležitě užít, je zapotřebí, kromě jiného, dbát na správný výběr těhotenské a následně kojící podprsenky. Právě v těhotenství je velmi důležité, aby měla prsa správnou podporu a neztratila tak svoji pevnost a tvar.Zhruba od 4. měsíce by měla mít těhotenskou podprsenku každá žena. Tím, jak se prsa postupně zvětšují se může dostavit bolest zad a šíje a správně zvolená těhotenská podprsenka vám od těchto bolestí může podstatně ulevit. Těhotenské podprsenky jsou šity z kvalitního elastického materiálu s širokými ramínky. Stačí jen zvolit správnou velikost. Nabídka těhotenských podprsenek je naštěstí v dnešní době už dost široká.

 

 


Kojící podprsenku je ideální pořídit ještě v průběhu těhotenství, resp. na jejím konci, kdy už víte o kolik se vaše prsa zvětšila. I přesto je potřeba počítat s rezervou a velikost košíčku vybrat ještě o číslo větší než je vaše naměřená velikost. Kojící podprsenka nesmí nikde tlačit ani se zařezávat, abyste si nezpůsobila zdravotní problém - prsní zánět. V průběhu kojení jsou prsa vystavena obrovskému pnutí, a proto potřebují co největší oporu. Proto není dobré výběr kojící podprsenky podcenit. Dostatečně široká ramínka a kostice - to je vhodná kombinace pro ženy s větším poprsím. Kojící podprsenka vám může velmi usnadnit krmení vašeho miminka. Díky odepínacím košíčkům, které lze odepnout jednou rukou a v druhé ruce můžete držet vaše děťátko, se kojení stává komfortnějším, a také diskrétnějším, pokud jste mezi lidmi.

 

 


Kojící noční košile jsou také velmi vhodné pro období mateřství. Některé ženy spí v kojících podprsenkách, ale je i spousta těch, které raději sáhnou po kojící noční košilce. Existuje jich několik druhů. Rozdíl je v podstatě pouze v řešení zapínání. Některé košilky mají knoflíčky mezi prsy, jiné jsou v oblasti dekoltu vybavené dvojitým propínáním. Dále pak zavinovací noční košilky s překládaným výstřihem a diskrétními otvory, či takové které jsou v horní části vybaveny gumičkou a košilku tak stačí jen přetáhnout nahoru přes prsa, atd. Košilky jsou většinou vyrobeny z bavlny, aby nedráždily jemnou pokožku děťátka a také vaši citlivou pokožku v oblasti bradavek.Publikováno dne: 24.01.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 18 produktů.