Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Fitness podprsenka - nejen skvělá podpora, ale i moderní odstínyKaždá žena, která ráda cvičí, by měla investovat do kvalitní fitness podprsenky. Klasická podprsenka je sice moc hezká, nezajistí však podporu, kterou vaše prsa při sportu potřebují. Pokud si myslíte, že máte malá prsa a podprsenku tedy nepotřebujete, jste na omylu. I malá prsa jsou vystavována vlivům gravitace a mohou tedy při špatné péči poklesnout. Nabídku sportovních podprsenek vám přinášíme i u nás na Bexis.cz. Tyto podprsenky rozhodně nejsou nudné, ale svým provedením se vyrovnají i těm klasickým. Nejenže poskytnou skvělou podporu, ale i báječně vypadají. 

Brubeck Fit Balance podprsenka

 

Podpora na prvním místě

 

Pokud si vybíráte fitness podprsenku, v první řadě dbejte na to, jak je její materiál pevný. Je známo, že na lehčí aktivity, jako třeba pilates nebo joga, u kterých nedochází k tak prudkým změnám pohybu, postačují podprsenky s menší oporou. Na cvičení v posilovně nebo na cyklistiku se doporučuje zvolit střední oporu. Vysoká opora je nutná na běh, aerobik, jumping nebo na jakékoliv další poskakování, u kterého byste bez podprsenky vy i vaše prsa opravdu trpěli.

 

Podpora je tedy velmi ovlivněná pevností materiálu, ze kterého je podprsenka ušitá. I podle střihu poznáte, jak na tom vybraný kousek přibližně bude. Pokud má podprsenka tenká ramínka a spíše vzdušný vzhled, její podpora bude určitě spíše nižší. Zatímco široká ramínka a pevný obvod zajišťují vysokou podporu.

 

 

Luxusní barvy a stylové provedení

 

Mezi tradiční barevné odstíny fitness podprsenek patří bílá, černá nebo béžová. Pokud ale chcete podprsenku využívat i místo sportovního topu, určitě je lepší vsadit na nějakou barevnou. Pod značkou Brubeck vám například nabízíme výraznou červenou podprsenku Fit Balance, která si vás získá vysokou kvalitou materiálů i barevným provedením.

 

Další barevné podprsenky, které mají styl, vám přináší značka Winner v tyrkysovém nebo v růžovém provedení. Jsou ušité z příjemného mikrovlákna, které umožňuje komfortní nošení i při celodenních aktivitách. Jako materiál je zde použit Meryl Actisystem, který představuje nejnovější inovaci v oblasti textilních vláken pro sportovní aktivity.

 

 

DÁMSKÉ PRÁDLOPublikováno dne: 25.06.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 18 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 18 produktů.