Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

ODDÁLENÍ MENSTRUACE


Oddálit menstruaci není v dnešní době velkým problémem.


Stará babská rada zní, že menstruace se dá oddálit pomocí vymačkané šťávy z citrónů. Představa, že budete pít litry této šťávy vás ale asi nenadchne a hlavně ani účinek není jistý. Spolehlivou metodou pro oddálení menstruace je využít účinků hormonální antikoncepce a nebo hormonálních pilulek.Pokud užíváte hormonální antikoncepci, neměl by to být problém. Jednoduše začnete užívat bez týdenní pauzy další platíčko. Ovšem existují druhy hormonální antikoncepce u kterých tento způsob nefunguje. Než se pustíte do těchto experimentů je proto lepší požádat o radu svého gynekologa.
Pokud hormonální antikoncepci nepoužíváte, může vám váš gynekolog na požádání předepsat hormonální tablety určené speciálně pro oddálení menstruace. Tyto tablety jsou dostupné pouze na lékařský předpis a je nutné je začít brát 5 dní před očekávanou menstruací. Pokud je přestanete užívat, menstruace by se měla dostavit během 3 dnů.Než se však rozhodnete oddálit menstruační cyklus je nutné zvážit,zda je to opravdu zapotřebí.Nesporným faktem totiž je,že díky nim dojde k rozhození cyklu.

 

 

DAMSKE KALHOTKY

 

 


 A cena?

 

Pokud užíváte hormonální antikoncepci ,její cenu jistě znáte. Pokud ne a přesto se rozhodnete oddálit menstruaci pomocí hormonálních pilulek, nevyjde vás tato záležitost příliš draho. Tablety lze koupit na lékařský předpis okolo 100Kč za 30 tablet. Teď už víš vše, takže ti menstruace nezkazí žádnou zábavu.

 

 

 

 

 

KALHOTKY A TANGAPublikováno dne: 28.08.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 88 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 88 produktů.