Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

LABIOPLASTIKA: TREND NEBO ZÁCHRANA


Plastická operace stydkých pysků se stává stále žádanější úpravou, o které se dnes mezi ženami otevřeně mluví. Nedostatky v oblasti klína, asymetrie a povolená kůže nejsou jen estetickým problémem, ale mají často negativní dopad na sebevědomí a na sexuální prožitek. 

Labioplastika je chirurgický výkon, při kterém se malé stydké pysky zmenšují a odstraňují se také nesouměrnosti, kdy bývají pysky na každé straně jinak velké. Pokud si myslíte, že tato operace je doménou především žen, které se svým tělem živí, vyvedeme vás z omylu. Na takovou plastiku chodí i úplně obyčejné ženy, které nejsou spokojeny s tím, jaké je matka příroda „tam dole“ vytvořila. Nízké sebevědomí, komplexy a z toho pramenící dokonce i odpor k sexu, nepříjemné pocity při nošení prádla nebo při sportování. Opravdu se nejedná jen o touhu po dokonalosti a módní výstřelek. Labioplastika může zásadně změnit nejen intimní život!

 

 

Ideál? Neexistuje!

 

Nečekejte, že existuje šablona na ideální klín, přesto si však u některých doktorů můžete zalistovat magazínem a prstem ukázat na konkrétní obrázek. Stejně jako vám opraví křivý nos, můžete mít i stydké pysky takové, jaké je chcete mít. Nutno však připomenout, že ženy jsou často přehnaně kritické a zbytečně touží po dokonalosti. Může za tím stát pornoherečka, kritický názor bývalého nebo jen skutečnost, že neznáte žádnou jinou vagínu a ta vaše vám přijde prostě divná. Zákrok si proto důkladně rozmyslete!

 

 

Cena za krásu

 

Intimní místa jsou partií velmi citlivou a také poměrně náročnou na hojení. Jemné a vlhké místo, které je v podstatě neustále vystavováno tlaku a pohybu zaslouží důkladnou pooperační péči. Klidový režim zhruba deset dní, pohlavní styk po měsíci, pokud je vše tak, jak má. Cena samotného zákroku se přitom pohybuje okolo dvaceti tisíc korun a liší se podle jednotlivých doktorů i rozsahu úpravy.

 

Zdroj: od žen...

 Publikováno dne: 25.10.2017


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 48 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 48 produktů.