Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

JAK ŘEŠIT CELULITIDU - ESTETICKÝ PROBLÉM


Celulitida neboli pomerančová kůže představuje estetický problém, který řeší ženy každého věku a každé postavy. I pokud jste štíhlá, nemáte jistotu, že na svých stehnech neobjevíte celulitidu. Jedná se o nepříjemným estetický problém, který vás však nijak zdravotně neohrožuje a se kterým se dá běžně žít. I tak mnoho žen trápí a ony hledají způsoby, jak se celulitidy jednou provždy zbavit.

  

Co to je celulitidaCelulitida se projevuje jemnými dolíčky v kůži, a to především v místech, kde se ukládá tuk. Většinou se tedy jedná o oblast stehen a zadečku. Často se spojuje s nadváhou - trápí ženy, které mají pár kilo navíc. Neodmyslitelně však souvisí i se změnami hormonů v krvi, které probíhají například v pubertě, v těhotenství nebo v období menopauzy. Ke vzniku celulitidy vede ochabování vazivové tkáně, které vzniká v důsledku špatného jídelníčku, nedostatečného pohybu nebo nízkého příjmu tekutin.

 Prevence a léčba celulitidyU celulitidy je důležitá především prevence a ta spočívá ve vyváženém jídelníčku, dostatečném pitném režimu a pravidelném pohybu. Pokožce neprospívá ani příliš dlouhé sezení či stání. Je potřeba postarat se o rozproudění krevního a mízního oběhu a zbavit se tuku, který k celulitidě vede. Na celulitidu rovněž pomáhají lymfatické masáže, sprchování střídavě teplou a studenou vodou, saunování nebo masírování hrubou žínkou. Vyzkoušet můžete i různá mléka, krémy či oleje, jejichž účinky však nejsou nijak ověřené.

 

 

 Stahovací prádlo Experia beigeJak řešit celulitidu pomocí spodního prádlaProblém s celulitidou vám může pomoci vyřešit i vhodné spodní prádlo, především kalhotky. Pokud ji chcete spolehlivě zamaskovat, oblékněte si místo vyzývavých tang boxerky, které rovněž mohou být sexy, ale neodhalí vaši problematickou pokožku. Takové boxerky mohou být hladké, vzorované nebo klidně i krajkové. Zvolit můžete také delší spodní košilku, pod kterou nebude nic vidět, nebo soupravu spodního prádla doplnit punčochami. Možností se tedy rozhodně nabízí nespočet. Nad svou celulitidou rozhodně nemusíte zoufat.

 

 

 STAHOVACÍ KALHOTKYPublikováno dne: 15.01.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 25 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 25 produktů.