Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Kabelka je nepřehlédnutelný doplněk každé ženy


Ženu nikdy nepotkáte bez kabelky. Je to její nejen designový doplněk, ale i praktický pomocník. Vzhledem k tomu, že ji používá k různým účelům, najdeme v šatníku každé ženy kabelky minimálně dvě, možná však i víc. Obvykle ženy využívají akční ceny a nakupují ve slevových akcích. 

KABELKY

 

 

Jak vybrat tu správnou kabelku?

 

 

Výběr správné kabelky ovlivňuje hned několik faktorů. Především je to však účel, k němuž je kabelka vybírána. Jiný druh kabelky budeme volit pro pracovní záležitosti a jiný do společnosti.

Co se barvy týká, volba také není lehká. Je nutno popřemýšlet, jaké barvy outfitu nosíte nejraději a podle toho volte barevné provedení. Pokud nosíte oblečení usedlejší, pozvedne jej výraznější model. Jestliže však dáváte přednost oblečení výraznému, sáhněte naopak do nabídky decentnějších barev.

A co materiál? Pokud chcete, aby vám kabelka sloužila delší dobu, volte spíše materiál kvalitnější. Tím je především kůže. Chcete–li si koupit kabelku na sezonu, můžete volit i materiály jiné.

 

 

  • Na velikosti záleží

 

Jinak velkou kabelku budete potřebovat na nákupy, či cestování a jiný rozměr zase bude mít kabelka do společnosti.

 

  • Větší a praktická

Řeč je o kabelkách nákupních, pracovních či cestovních. Slouží jako módní doplněk, ale zároveň v nich uschováme osobní věci, drobnější nákup nebo pracovní materiál. V případě kabelky cestovní i další potřebné věci pro kratší pracovní či osobní cestu.

 

  • I malá může být praktická

Pokud se chystáte do společnosti, na ples či do divadla, je nutná kabelka velmi malých rozměrů, do níž se vejdou jen ty nejnutnější věci – kapesníček, rtěnka nebo klíče od bytu. Ano řeč je o psaníčku. Můžete volit mezi psaníčkem do ruky nebo s úzkým páskem či poutkem.

 

 

Kabelky i pro sportovně založené ženy

 

 

Nastane situace, kdy se rozhodnete jít cvičit nebo si zkrátka obléknete oblečení sportovnějšího typu a pro tento případ jsou v nabídce kabelky sportovní, které podtrhnout váš sportovní vzhled, ale zároveň jsou i lehce elegantní. V současné době si nacházejí oblibu i kabelky typu "pytel", které jsou také prostorné a vejde se do nich vše potřebné.

 Publikováno dne: 23.09.2017


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.