Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

ŽUPANY NEJEN ZAHŘEJÍ, ALE I POTĚŠÍ


Znáte teplejší a zároveň pohodlnější kus šatstva, než jakým je župan? Ať už se řadíme k jejich fanouškům, zejména v měsících zimních, málokdy si uvědomíme, že župany nám nosí nejen kýžený pocit tepla, ale také radosti a spokojenosti. A to díky svému nekonečnému pohodlí, kdy si je v pase povolíme, jak jenom potřebujeme a také nás těší pestrými barvami a vzory. I když, jsme-li klasici, pochválíme si zase vzory jako pruhy nebo jednoduché jednobarevné provedení. 

 

 

 

ZUPANY

 

 

 

 

 

 

Hlavně děti ocení motivy se zvířátky nebo známými postavičkami z kreslených seriálů či komiksů. Župan se jim nepochybně stane oblíbenou součástí jak koupele, tak třeba letních hrátek na zahradě. Pro nás jsou župany hlavně společníky dlouhých večerů a čajem a televizí, protože na rozdíl od našich ratolestí si rádi pořádně oddychneme, a to zejména v aktuálním předvánočním shonu.

 

 

 


Jste-li majitelem nebo majitelkou aspoň jednoho tohoto vyhřátého kousku, jistě už se rozplýváte nad slastnou představou pátečního večera. A pokud vám župan ve skříni nevisí, neváhejte. Tahle investice vás zahřeje v mnoha desítkách chvílí.

 

 

ŽUPANY PRO CELOU RODINUPublikováno dne: 05.09.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 19 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 19 produktů.