Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

TRENDY SPODNÍ PRÁDLO – BOXERKY NEJSOU JEN PRO PÁNY


Také máte radost z toho, jak si v poslední době můžeme vybírat z nepřeberného množství druhů spodního prádla? Dobrá zpráva, do módy přichází novinka – dámské boxerky. 

 

 

DAMSKE BOXERKY

 

 

 

 

Kalhotky s nohavičkou se na našem trhu i v našich šatnících zabydlely už před časem a získaly si velkou oblibu u mnoha žen všech věkových kategorií. Nastartovaly tak estetiku unisexového prádla, a ta teď vrcholí zavedením dámských boxerek.

 

 


Dámské boxerky jsou vyráběny většinou z kvalitní bavlny a na rozdíl od všech jiných typů spodního prádla nepřiléhají těsně k tělu, podobně jako pánské boxerky. Po mnoha desetiletích se tak konečně můžeme vrátit k volnému spodnímu prádlu!

 

 


Nenechte se mýlit, tohle není prádlo vhodné jenom na spaní.  Vzhledem k tomu, že nohavička nebývá příliš dlouhá ani přehnaně široká, můžete je nosit pod své oblíbené kalhoty včetně upnutých džínů nebo klidně i pod sukni (pokud není supermini).
Volný střih a pestré vzory budou nejvíc vyhovovat sportovním typům, ale na trhu jsou i dámské trenýrky ze saténu, takže si vybere opravdu každý. Navíc pokud jste si nemohla dovolit kalhotky s nohavičkou, protože se Vám hrnula přes silnější boky, tohle spodní prádlo si odpírat nemusíte, tady je vůle dost.

 

 


Na dámských boxerkách jsou úžasné především dvě věci – jsou neskutečně pohodlné a budou Vám dělat sexy zadeček, ať už máte jakoukoli postavu.

 

 

 

 

 

DÁMSKÉ BOXERKYPublikováno dne: 10.09.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 11 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 11 produktů.