Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

TOP pánské prádlo - super výběr trenýrek Represent, Andrie


Pozor máme to nejlepší pánské prádlo, které čeští muži nosí nejčastěji. Pánské prádlo je speciálně odděleno, aby muži měli své soukromí. Pánské prádlo Represent je super, jelikož nabízí extra vzory kárované na super trenýrkách, které si můžete ze tří řad - classic, mikebox, exclusive. Trenýrky Represent i svou cenou patří k nejprodávanějším kouskům spodního prádla pro muže. Pro muže, kterým je Represent málo, nebo chtějí jinou bavlnu, na kterou jsou zvyknuti, tak nakupují pánské prádlo Andrie. 

Represent pánské prádlo je skvělým způsobem, jakým si pořídit padnoucí trenýrky, po kterých se holky budou otáčet. Trenýrky Represent jsou stylové a moderní, které určitě Vám sednou, i když jste je nikdy ještě nezkoušeli. U nás máte tu příležitost si jedny super trenky objednat.

 

Pánské trenky MIKEBOX 15249

 

 

Blíží se Vánoce, tak myslíme i na dárky pro muže, a proto na sklad přichází i trenýrky Andrie, které jsou především před Vánoci oblíbeny.

Andrie je česká značka, která dodává nyní už pouze kalhotky a pánské trenýrky, boxerky a slipy, které jsou oblíbené nejen svým materiálem - potiskem s obrázky, ale především i kvalitou, jelikož tyhle trenky něco vydrží. Objednávají si je muži nejrůznějších profesí.

 

 

Vyberte si zde:

PÁNSKÉ TRENÝRKY ►►Publikováno dne: 08.10.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.