(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

TANGA - EROTICKÝ NEBO PRAKTICKÝ KOUSEK SPODNÍHO PRÁDLA?


Když se řekne Tanga, rozdělí se jejich uživatelé na dva tábory. Přičemž jeden tábor tvrdí, že jsou tanga kalhotky pouze a jen erotickým kouskem spodního prádla. Druhý tábor zase tvrdí, že jsou tanga oblíbeným praktickým kouskem, který ženy volí pod upnutější oblečení. Přitom není zapotřebí žádných vášnivých diskuzí, natož hádek ohledně tohoto bezesporu výjimečného kousku spodního prádla! Vždyť tanga mohou být oblíbeným praktickým kouskem i erotickým spodním prádlem, no ne?DÁMSKÁ TANGA WOLBAR

 

 

V e-shopu Bexis.cz naleznete oblíbené kousky tanga kalhotek, které můžete zvolit právě jako praktickou variantu pod upnuté šaty i legíny i jako doplněk k sexy  podprsence, korzetu nebo erotické košilce. Vždyť využití tanga kalhotek nezná mezí! Vybírat můžete z levných kousků tanga kalhotek značek Fabio, Róza, Ewana, Gina a další kousky sexy tanga kalhotek seženete levně v e-shopu Bexis.cz. Tanga mohou být pěkným dárkem zrovna pro vaši partnerku, manželku, milenku, přítelkyni. A k tanga kalhotkám ji rovnou můžete objednat i úchvatný korzet, romantickou košilku nebo třeba kvalitní podprsenku. Kombinaci tanga kalhotek a vrchního kousku spodního prádla se meze nekladou!

 


Co se týče vzorů a barev, na Bexis.cz seženete tanga jednoduchých i propracovaných stylů. Vybírat můžete z hravých a pohodlných kousků, k erotičtějším chvílím bychom zvolili krajková tanga u nebo tanga doplněné o drobné detaily v podobě mašliček nebo spon a ozdobného zapínání.

 


Ženy tanga milují. Jsou totiž jejich nenahraditelným parťákem v době, kdy si chtějí vzít velmi upnutou sukni, šaty nebo legíny. Nevzhledně vylézající švy kalhotek je tak trápit nemusí. Ovšem nejen pro praktické využití jsou k dispozici levné tanga. Ženy si je na sebe vezmou pokaždé, když chtějí vzbudit touhu ve svém partnerovi. Velmi oblíbená je kombinace tanga kalhotek s erotickými košilkami, korzety nebo podprsenkami.

 


Nač vést vášnivé diskuze o tom, jestli jsou tanga praktickým nebo erotickým kouskem spodního prádla? Využít je můžete dvojím způsobem a to je skvělé, ne?

 

 

KALHOTKYPublikováno dne: 09.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXISStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 42 produktů.