Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

SVŮDNÉ SPODNÍ PRÁDLO V PODZIMNÍCH BARVÁCH


Pomalu se nám přiblížil podzim a s ním nastává ideální doba na výběr nového spodního prádla, které potěší vás i vašeho partnera. Kterým barvám dát na podzim přednost? Jaké jsou nejvíce sexy? Za zmínku stojí černá, hnědá, zelená, oranžová nebo červená. Stejně jako barvami hýří příroda kolem nás, tak ani vy se nemusíte držet zkrátka. Pokud máte chuť na pestřejší spodní prádlo, nabízí se ideální příležitost vyzkoušet si ho. Ze své šatní skříně ale dejte pomalu stranou růžovou nebo žlutou barvu, která dominuje především letním kolekcím. 

 

Sexy v červené barvě


V červených odstínech se stanete sexuální dračicí, po který zatouží každý muž. V tomto barevném provedení u nás pořídíte například dámské košilky, smyslné korzety i hravá tanga, která je lehce doplní. Dejte přednost košilkám s červenou krajkou nebo se saténem, které i mohou spojovat více barev dohromady. Červená nejlépe vynikne s černou nebo s hnědou. Na podzim sáhněte po jemném mikrovlákně nebo po saténu. Oba tyto materiály vás totiž pohodlně zakryjí. Pouze prádlo ušité ze síťoviny není až tak ideální.

 


Hnědé nebo černé odstíny?


Hnědá barva dokáže být opravdu sexy. Obzvlášť když máte světlé, zrzavé nebo hnědé vlasy, může pro vás být černé spodní prádlo příliš tvrdé. Co se týká hnědé barvy, frčí především zvířecí potisky, které jen čekají, až si je vyzkoušíte. Asi nejoblíbenější jsou hnědé vzorované košilky, ušité z jemného mikrovlákna, které doplňuje krajka ve výstřihu i na spodním lemu. Černá samozřejmě nestárne a jako takovou ji najdete téměř na každém spodním prádle. Protože opticky zeštíhlí, budete v ní vypadat opravdu smyslně a sexy.


Hnědá se často kombinuje třeba se světlou tělovou barvou nebo s oranžovou. V těchto odstínech vám můžeme doporučit hned dvě sexy košilky. V prvním případě se jedná o košilku Caramella značky Obsessive, která svůdně přilne k vašim křivkám. Za zmínku stojí také erotická košilka Ariza od výrobce Casmir, která představuje dokonalou souhru odstínů.

 

 

DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 03.11.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.