(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PUNČOCHY - PRO HOLKY


Mohlo by se zdát, že punčochy nemají příliš velký podíl na tom, zda je žena nebo dívka sexy či nikoliv. Avšak pravý opak je pravdou. Význam punčoch pro ženy se totiž hodně podceňuje. Není žena mnohem víc atraktivnější, když si oblékne sexy košilku a tento dokonalý outfit doplní samodržícími punčochami, které jsou po okrajích lemovány erotickou, černou krajkou? Odpověď je jasná! Jednoznačně je! Proto, milé dámy, udělejte vše proto, aby byl Váš večerní erotický obleček, v kterém hodláte svého miláčka uchvátit, naprosto dokonalý!Pokud máte v plánu zažít se svým milým romantické chvilky, dobře se na ně připravte. Večeře a vychlazené šampaňské jsou samozřejmostí, avšak vězte, že muž mnohem více ocení, pokud před něj předstoupíte v sexy oblečku a poodhalíte své štíhlé nohy v luxusních punčochách z BEXIS.CZ!

 

 

 

SAMODRZICI PUNCOCHY

 

 Jak můžete vidět z naší nabídky, svým zákaznicím ponoukáme především atraktivní punčochy, které v sobě mají erotický náboj. Jsou však vhodné nejen pro budoucí nevěsty či zralé ženy, ale taktéž pro mladé dívky, které chtějí svého přítele dostat v novém oblečku „na lopatky“. Nutno dodat, že především punčochy značky Leg Avenue se u žen těší obrovské popularitě. Nejen, že jsou pohodlné, ale jak jsme měli možnost vyslechnout spokojené názory našich zákaznic, i u mužů v nich takzvaně „zabodovaly“.

Vřele Vám doporučujeme černé či fialové punčochy, které se skvěle hodí ke krajkovým či saténovým košilkám. Pokud chcete své svůdné vzezření ještě podtrhnout, nebojte se sáhnout po punčochách se vzorem nebo s lemem v podobě proužků či krajky na obvodě!

Velkým hitem současnosti jsou i punčochy na podvazku, které ženy obvykle nosí k luxusním saténovým košilkám nebo pod černé, společenské šaty. Tento typ punčoch jim totiž dodává na eleganci a šmrncu. Neváhejte a buďte neodolatelná a smyslná i Vy! Jen v sexy punčochách pro ženy a dívky z bexis.cz!

 

 

PUNČOCHY PRO ŽENYPublikováno dne: 28.08.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXISStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 40 produktů.