Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PUNČOCHY LEG AVENUE VÁS ROZHODNĚ NUDIT NEBUDOU!


Je jisté, že punčochová móda je stále v kurzu, proto se ženy pídí po kvalitních punčochách, které by jim nabídly pohodlí během nošení, luxus co se týče materiálového zpracování a rozmanitost stylů! A když narazí na punčochy značky Leg Avenue, obvykle hledat přestanou. Vždyť právě kvalitní a levné punčochy Leg Avenue nabízejí všechny tyto tři faktory, tedy rozmanitost stylů, luxusní materiálové zpracování i pohodlí během nošení. Dá se říct, že právě těmito punčochami vyšli výrobci vstříc všem ženám, které si hlídají styl a trendy dnešní doby. 

SAMODRŽÍCÍ PUNČOCHY LEG AVENUE

 

 

Levné a kvalitní punčochy značky Leg Avenue najdete na našem e-shopu Bexis.cz! Vyberte si svůj oblíbený kousek a svému okolí způsobte krátkou zástavu dechu. To jak budou říkat "woooow"! V našem e-shopu Bexis.cz si vyberete samodržící černé síťované punčochy s květinovým vzorem, v nichž budete za tajemnou dámu, zvolit můžete i červené síťované punčochy, duhované punčochy, hladké černé  nebo bílé punčochy bez vzoru, pruhované samodržící punčochy Leg Avenue, punčochy s puntíky, s knírem, s hvězdami, punčochy černé, bílé, růžové, duhované, červené... jak vidíte nabídka oblíbených punčoch Leg Avenue je opravdu široká! Navíc jejich příjemná cena zajistí, že můžete mít pohodlné punčochy na každý den v roce! Punčochy si můžete vzít do práce, kde jimi jistě vzbudíte rozruch. Psst! Jen tak mezi námi - to, že po vás šéfová pojede více, než kdy dřív nezpůsobil úbytek vašeho pracovního nasazení, nýbrž perfektní vzhled vašich nožek v punčochách Leg Avenue. Vaše nadřízená jednoduše nevydýchá to, jak vám to v nich náramně sekne a dokud ji neřeknete, kde jste tak perfektní kousek sehnala, nedá vám pokoj, to nám věřte! A klidně dáme ruku do ohně za tvrzení, že další den již bude i ona oblečená do stylových punčoch Leg Avenue.

 


Jak jsme říkali, punčochová móda je stále v kurzu! Punčochy se hodí k sukni, k šatům, ovšem vyzkoušet můžete i naše erotické kousky, jimiž můžete doplnit váš eroticky laděný look. K punčochám Leg Avenue můžete dokoupit podvazkové pásy, skvěle se  hodí ke korzetu, k erotickým sukýnkám, ke košilkám nebo jen tak ke kalhotkám a podprsence. V erotických punčochách značky Leg Avenue přivedete vašeho partnera na vrchol blaha. Řekněte si mu o další kousek stylových punčoch Leg Avenue, jsme si jisti, že vám je rád objedná!

 


Ukažte svou zamilovanost punčochami se srdíčky nebo vaší hravost duhovými punčochami, nebojte se být vážná v klasických černých punčochách nebo velice elegantní v punčochových kalhotách s ozdobnými kamínky na zadní straně. Jedinou sukni můžete nosit celý týden, aniž by jste byly nařčeny, že máte pouze jen jednu! Jak je to možné? Jedině s punčochami Leg Avenue! No jen to zkuste. Jednu sukni noste každý den do práce po dobu jednoho týdne, ale střídejte k ní různé styly punčoch Leg Avenue. Ty naprosto upoutají pozornost okolí natolik, že ani jeden z vašich kolegů si na barvu vaší sukně vůbec nevzpomene! Jediné, co si budou vybavovat je vaše nádherně tvarovaná nožka zahalená ve stylových punčochách Leg Avenue!

 


S punčochami Leg Avenue se nudit rozhodně nebudete, nuda nebude hrozit ani vašemu okolí! Rozmanitost barevného provedení i stylů punčoch Leg Avenue budiž vám zárukou pokaždé příjemně stráveného dne!

 

 

 

SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 18.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.