Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PROČ NAKUPOVAT KVALITNÍ A ATRAKTIVNÍ SPODNÍ PRÁDLO?


Je spousta lidí, kteří nakupují prádlo za nízké ceny, i když se jedná o nekvalitní výrobky. Opravdu je lepší si připlatit? Raději koupit jeden kousek prádla kvalitního, než tři šité horkou jehlou za stejnou cenu, ale třeba i několikrát do měsíce? Na jaké částce jsme? 

 

 

 

SPODNI PRADLO TIMO

 

 

 

 

 

 

"Hrabáky" - to je naše!

Podívejme se na textil koupený kupříkladu v oblíbených tržnicích. Podprsenky, milé dámy, řekněme si to na rovinu, nás škrtí, přetékající dekolt také není zrovna sexy a to ani nechci psát o košíčcích, jenž naši chloubu spíše deformují, než vyzdvihují. A kolikrát se vám, pánové, stalo, že vaše drahá polovička oprala boxerky za "výhodnou cenu" na 40 stupňů v pračce a pak jste je měl o dvě čísla menší nebo naopak větší?

 

 


Kam jít nakoupit?


Nestyďte se, zajděte do obchodu, kde vám opravdu pomohou vybrat tu správnou velikost vašeho prádla. Pokud se svěříte do rukou odborníkům, nejspíše se budete divit, že skoro celý život nosíte špatnou velikost. Nezapomeňte, že kvalita se sice musí zaplatit, ale s ní jde ruku v ruce umění pomoci a zájem prodavačů. Pokud vám není příjemné chodit do kamenných obchodů, sedněte v klidu doma k počítači a budete možná stejně nadšení jako já. Internetové obchody s prádlem mají spousty plusů, které mě překvapily a hlavně i tady vám pomohou s velikostí prádla, proto se bez váhání ptejte i prodejců.

 

 


Co do pojmu PRÁDLO vlastně spadá?Nejde jen o podprsenky, kalhotky, slipy, trenýrky a boxerky, ale také pyžama, punčochy, župany, košilky, podvazkové pásy nebo různé erotické košilky. Prodejci se snaží nabídnout vám více, v e-shopech se spodním prádlem najdete například i rukavičky, vůně a podvazky.

 Jako nejlepší prádlo nemůžeme označit jen to bavlněné či saténové, každému člověku je bližší něco jiného. To nepřeberné množství střihů a látek vzniklo hlavně díky tomu, že lidé nejsou stejní a mají rozdílný vkus. Proto naše tělo, jenž bychom si měli hýčkat, vždyť máme jen jedno, volá po těch nejkvalitnějších kusech, které vyhovují právě a jen nám.

 

 

 

 

 

SPODNÍ PRÁDLO PRO MUŽE I ŽENYPublikováno dne: 03.09.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 30 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 30 produktů.