Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

LIMITOVANÁ SÉRIE PÁNSKÝCH PLAVEK GERONIMO


Možná Vás překvapí široká nabídka pánských plavek. Do nabídky jsme přidali pánské plavky Geronimo. Tuto značku jste si oblíbili, díky boxerkám, slipům a jockstrapům pro muže. Geronimo se zaměřuje pouze na muže a díky tomu nyní v nabídce můžete vybírat Geronimo i z mnoha pánských plavek. Nabídka plavek je však kusově limitovaná, velké velikosti L, XL, nám z nabídky rychle mizí. Nakupujte včas. 

 

Více o značce Geronimo:

 

Značka určená jen a jen pánům. Prestižní značka pánského spodního prádla a plavek je symbolem komfortu, kvality a stylu.

Značka Geronimo byla založena v roce 1997 v Bulharsku a doteď se již stihla nesmazatelně zapsat nejenom na evropském trhu s kvalitním pánským spodním prádlem a plavkami. A to především díky originálnímu designu, množství střihů a používaní perfektních materiálů. Většina textilií totiž pochází z nejprestižnějších italských a francouzských textilních společností.

Vybere si každý, kdo má rád klasický styl i neotřelý a inovativní design. Materiály i střihy jsou uzpůsobeny absolutnímu komfortu během rozlítaného dne současného muže. Bavlna, bambusové vlákno a mikrovlákna - to znamená pohodlí a příjemné nošení.

A kolekcím plavek prostě nelze odolat! Nádherné pestré barvy a spousta vychytávek (speciální kapsy a voděodolné obaly na telefony). Fantazii se meze nekladou…

 

GERONIMO PÁNSKÉ PRÁDLOGalerie ke článku

PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO PÁNSKÉ PLAVKY GERONIMO

Publikováno dne: 26.04.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.