Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

KTERÉ SPODNÍ PRÁDLO BYS NOSILA PŘED SVÝM KLUKEM?


Snad každá dívka se chce svému přítelovi líbit. Je to přirozené. Je zamilovaná, a tak se snaží udělat všechno proto, aby v jeho očích zůstala krásná, pokud možno, navždy. Každý vztah prochází několika fázemi. Nejdřív se hovoří o takzvaném „oťukávání“ a pak přijde na řadu i bližší a poněkud intimnější sblížení. Pokud se, milé dívky, blížíte už k této fázi vztahu, je dobré si odpovědět na jednu základní otázku. A sice – které spodní prádlo bys nosila před svým klukem? Pokud jsi na vážkách, nevěš hlavu. Následující článek ti totiž poskytne několik užitečných rad! 

 

 

 

 

 

 

 

 Je asi samozřejmostí, že by sis na sebe neoblékla nic, co by ti neslušelo a nebyla v tom sexy. Je tedy víc než jasné, že bys zvolila sexy podprsenku, která by ti skvěle padla a zvýraznila tvá ňadra. Pokud snad nebylas obdařena bujným poprsím, nemusíš zoufat. Pro tebe jsou na trhu dostupné stovky push-up podprsenek, za jejichž pomocí dosáhneš takového poprsí, o kterém se ti ani nezdálo.

Samozřejmě, že se na trhu se spodním prádle objevují tisíce podprsenek různých střihů, barev i zdobení. Pro romantické večery jsou vhodné podprsenky bílé, růžové, černé i ty v barvách šampaňského. Zdobení může být střídmé v podobě sexy krajky, a nebo může být také rozmanitější, kdy ke krajce může být přidána například mašlička či průsvitná látka.

Výběr vhodných kalhotek už tak náročný rozhodně nebude. Volit dívka může mezi tradičními tangy a nebo kalhotkami. Především tanga jsou k dostání v mnoha střizích, a tak pokud se řadíš mezi ty odvážnější dívky, které chtějí dobýt srdce svého milého strhujícím outfitem, můžeš si zkusit obléci tanga, která decentně zakrývají jen ty nejintimnější partie. Barva kalhotek by určitě měla ladit k barvě podprsenky. Rozhodně si tedy neoblékej prádlo, které k sobě barevně neladí.

Samozřejmě je také dobré vědět, v čem bys svého partnera nejspíše moc nenadchla. Sportovní podprsenka může na ženě vypadat přitažlivě, ale příliš se nehodí k romantickým chvilkám. Opravdu doporučujeme, dívky, ohromit vašeho kluka v „sexy ohozu“, který nejen, že vám skvěle padne, ale taktéž trošku vypoví o vás a vaší povaze. Romantičky by tedy měly zvolit světlejší barvy, dračice se zase nemusí bát rudé či černé. Z kalhotek jednoznačně doporučujeme tanga, s těmi jistě zabodujete.
 Takže, dívky, vyražte na nákupy, dejte si na výběru spodního prádla záležet a nám nezbývá, než doufat, že jste si vzaly naše rady k srdci. Přejeme vám mnoho zdaru!

 

 

 

 

 

 

ROMANTICKÉ SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 28.08.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 67 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 67 produktů.