(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

KOMBINUJEME PODPRSENKU A KALHOTKY


Mnohé ženy příliš řeší výběr kalhotek a jejich kombinaci s podprsenkou. Přitom se mnohdy jedná o velice banální věc. Základem je totiž jen jedna věc - kalhotky i k nim zvolená podprsenka musí být nanejvýš pohodlná. V našem e-shopu Bexis.cz najdete velký výběr kalhotek. Volit můžete z klasických kalhotek, z kalhotek s nohavičkami, z francouzských kalhotek, z kalhotek s vyšším pasem, z těhotenských kalhotek, volit můžete i tanga kalhotky, kalhotky bezešvé a další kousky. Tak už jistě dobře víte, že právě výběr podprsenky k tak široké nabídce kalhotek bude hračkou! 

PODPSENKA A KALHOTKY RÓZA

 

 

Ženy obecně chtějí ladit. To znamená, že si nejčastěji vybírají soupravy spodního prádla, kde mají kalhotky i podprsenku ve stejném stylu. To je velmi hezké, jenže vezměte si fakt, kolik takových souprav byste musela mít?

 

Ženy tento problém obvykle řeší tak, že si zakoupí podprsenky bílé a černé barvy a k nim pak kombinují nejrůznější kalhotky těchto barev, přitom se ani nemusí jednat o tu samou značku. Z černých kalhotek doporučujeme dámské kalhotky Queenie od Gatta, černé kalhotky Pamela od Gorteks, černé krajkové kalhotky od Ewana, dámské kalhotky Helmi od LivCo Corsetti a další černé kousky kalhotek, které se skvěle hodí k jakékoliv černé podprsence.

 

Také naše nabídka bílých kalhotek za těmi černými nijak nepokulhává. A pokud máte ve svém šuplíku na spodní prádlo bílé podprsenky, je třeba k nim doplnit i kalhotky té samé barvy, přitom se nemusí jednat o tu samou značku. Z bílých kalhotek doporučujeme zejména bílé kalhotky Yvette od Gorteks, dámské kalhotky Meg od stejnojmenné společnosti, kalhotky Damaris od společnosti Róza, kalhotky Judita od Menáda, dámské kalhotky Tami od Wolbar a další bílé kousky. Tak budete mít ve svém šuplíku dostatek kalhotek k bílé i černé podprsence.

 


Ovšem nic se nestane, když k   černé podprsence zvolíte barevné kalhotky a naopak, když ke krajkové podprsence zvolíte hladké kalhotky s nohavičkami, zkrátka kombinaci podprsenky a kalhotek se meze nekladou. Hlavní je již výše zmíněná věc a to pohodlí!

 

 

 

SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 18.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXISStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 66 produktů.