Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

JAKÉ ZVOLIT SPODNÍ PRÁDLO POD PLESOVÉ ŠATY


Plesová sezóna je v plném proudu, a proto jsme se rozhodli jeden článek věnovat i výběru spodního prádla pod plesové šaty. Jestli si chcete svůj ples opravdu užít, určitě výběr prádla nepodceňte. Mělo by být pohodlné a také moderní, abyste se v něm cítila dobře. Pod plesové šaty jsou ideální košilky, korzety nebo pouze podprsenky. Takové spodní prádlo doplňte kalhotkami v bokovém střihu nebo s vyšším pasem - záleží, jaké vám budou lépe sedět a zda potřebuje zamaskovat nějaký ten faldík.

  

Podprsenky a korzety pod plesové šatyKorzety jsou vhodné pouze pod plesové šaty v antickém střihu. Pokud máte šaty korzetové, je samozřejmě zbytečné si pod svrchní korzet brát ještě jeden. Zde vám pohodlně poslouží jen jednoduchá podprsenka bez ramínek. Jít můžete také bez spodního prádla, mnoho žen se však v něm cítí jistěji. Pod plesové šaty vám tedy doporučujeme buď přiléhavý korzet z příjemného materiálu nebo lehce vyztuženou multifunkční podprsenku, které lze odejmout ramínka. Univerzální barva je tělová. Pod tmavší šaty, co neprosvítají, ale můžete vybírat z mnohem více barevných odstínů.

 

Polokorzet Winona/PG push-upStylová košilkaPod plesové a večerní šaty je dále vhodné zvolit delší přiléhavou košilku, obzvlášť pokud šaty samy o sobě nejsou vybavené spodničkou. Tato košilka může být ušitá z mikrovlákna nebo z průsvitného tylu. Jestliže máte šaty spíše z jemnějšího materiálu, doporučujeme zvolit bezešvý střih, který se nebude nikde rýsovat. Košilky jsou vhodné opět pouze pod šaty s rukávy, pod kterými nebudou prosvítat jejich ramínka. Spodní prádlo by totiž za žádných okolností nemělo být pod svrchním oblečením viditelné.

 Jaké zvolit kalhotky?Kalhotky s vyšším pasem vám pomohou schovat větší bříško. Bokové kalhotky s nohavičkou zase zmenší vaše boky, pokud budou vyrobené jako stahovací. Vyberte si takové kalhotky, které pod vašimi šaty nebudou viditelné a zároveň vám pomohou vytvarovat vaši postavu. Pro váš lepší pocit mohou být i zdobené krajkou nebo zvýrazněné jinými prvky.

 

LUXUSNÍ SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 15.01.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 33 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 33 produktů.