Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

I MUŽI MILUJÍ LÉTO! KOUPÁNÍ, SLUNĚNÍ A STAVĚNÍ HRADŮ JIM PŮJDE LÉPE V PLAVKÁCH MORAJ


I muži milují léto! Koupání, slunění a cákání vody všude kolem - to je jejich! V létě se zase opět mohou vrátit do dětství, pořídit si dětskou pistol na vodu a hurá přivítat léto v plné parádě. Jenže aby si léto užili, jak se patří, potřebují k tomu kvalitní plavky. Plavky v nichž se mohou bezstarostně vrhat do vln, bez obavy z jejich spadnutí, plavky v nichž mohou stavět velkolepé hrady z písku, plavky, s kterými mohou flirtovat s opalujícími se ženami na pláži. Zkrátka a jednoduše potřebují plavky Moraj! Ty nabízejí nejen estetické zpracování, ale také kvalitu, která muže nezradí i při těch nejdivočejších oslavách léta!PÁNSKÉ PLAVKY MORAJ

 

 

 

Plavky Moraj naleznete v naší nabídce v kategorii Pánské plavky. Levné plavky Moraj mají boxerkový střih. Tím pádem nebudou muže stahovat pod vodu, nijak ho škrtit nebo padat. Pánské plavky Moraj v boxerkovém střihu ocení muži nejen u moře, ale také na koupalištích, kde je většinou vstup v trenýrkových plavkách zakázán.

 


Jak už jsme říkali, na dovolenou se muži těší, na co se ale netěší je nakupování a balení před dovolenou. To nemají opravdu rádi, a proto tento úkol přenechávají svým drahým polovičkám. Ženy však už vědí, že aby dobře a levně nakoupily, musí zavítat do našeho internetového obchodu Bexis.cz. Tam nejenže seženou  pěkné plavky pro partnera, ale jelikož máme v naší nabídce dámské, pánské i dětské plavky,  parádní kousky tam seženou pro celou rodinu!

 


Také muž může na dovolené mít vícero plavek! To kdyby si náhodou jedny natrhl na špičatém útesu, když vám bude lovit pravé perly! Proto nenechejte nic náhodě a pořiďte mu více plavek. Myslete na to, že nahý vám pro perlu již těžko skočí! Krom značky Moraj můžete vybírat i neméně oblíbené kousky slipového nebo trenýrkového střihu. Pánské plavky Winner, Geronimo, Naturana a další kousky vás jistě nadchnou!

 


V našem e-shopu Bexis.cz najdete široký výběr plavek. Pánské plavky u nás levně. I muži milují dovolenou, slunění u moře nebo grilování na zahradě u bazénu. Pořiďte jim proto kvalitní plavky, s kterými si zmíněné činnosti užijí ještě více. Pánské plavky mohou být pěkným dárkem. Třeba jimi můžete oslavit Den otců, který každoročně připadá na třetí červnovou neděli! Pánské plavky můžete vybírat i pomocí filtrování. Užijte si nákupy v našem e-shopu Bexis.cz!

 

 

 

SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 29.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.