Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

HRAVÉ BAREVNÉ DÁMSKÉ KALHOTKY!


Co se týče výběru kalhotek, mnohé ženy sáhnou po barevných hravých kouscích, které zpestří jejich den. Barevné kalhotky mnohdy překvapí i nic netušícího partnera. V internetovém obchodě Bexis.cz naleznete celou řadu barevných a hravých kalhotek s obrázkem, které zajistí, že se v posteli nudit nebudete. Právě barevné a hravé kalhotky mohou být vtipným dárkem pro vaše blízké!DÁMSKÉ KALHOTKY FABIO

 

 

Zejména pohodlné kalhotky od značky Andrie jsou tolik oblíbené. Zvolit si můžete pohodlné kalhotky značky Andrie z řady PERFECT FIT. Ty vynikají svým pohodlným provedením. Na rozdíl od ostatního spodního prádla, nemají kalhotky z řady Perfect fit všitou gumičku v pase. Vy se tak nebudete cítit jako stažená a bez dechu. Toho, že vám kalhotky spadnou z boků se ale obávat také nemusíte. Řada PERFECT FIT k tělu perfektně přiléhá. Naprostá přiléhavost zajistí, že se vám pod upnutým prádlem nebudou rýsovat nevzhledné hrboly.

 

 


Z hravých kalhotek značky Andrie si můžete vybrat kousek s námořnickými kotvami v nichž se budete cítit, jako mořem poznamenána pirátka. Oblíbené jsou i dámské francouzské kalhotky značky Fabio s puntíky, ty jsou tak roztomilé! Oblíbené jsou i další kalhotky této značky s obrázkem ostružiny, růže, květiny, kočky, orchideje a další kousky s hravými obrázky. Líbit by se vám mohly fialové kalhotky Nautilus od Aqalogy i jejich další barevné provedení.

 


Někdo má za to, že  v barevných kalhotkách nebo v kalhotkách s obrázkem  nebude vypadat tak smyslně, jako právě v kalhotkách krajkovaných nebo síťovaných. To je ale omyl! S barevnými kalhotkami s obrázkem budete vypadat tak hravě, svůdně a spontánně. V hravých barevných kalhotkách vynikne vaše vysportovaná postava. Vybírat můžete z barevných kalhotek od značky Andrie, Fabio, Gina a další značky.

 


Na Bexis.cz seženete i vy barevné kalhotky s obrázkem, které vyniknou svou pohodlností, stylem i hravým provedením.

 

 

SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 18.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 7 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 7 produktů.