Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

HLEDÁTE USEDLEJŠÍ NOČNÍ PRÁDLO? NOČNÍ KOŠILKY XXL


Není vaše postava zrovna dokonalá a nosíte velikosti XXL? Jaké noční prádlo vlastně zvolit? Nabízí se košilky ve velikostech XXL. A přestože jsou více usedlé, mohou působit zároveň sexy. Nakupujte noční košilky v nadměrných velikostech, jde především o to, abyste se cítila pohodlně. Pokud jste romantická duše, můžete si dopřát krásné noční košilky v růžové barvě nebo zvolit další pastelové odstíny. Plnoštíhlým ženám se doporučuje nosit spíše delší noční košilky s větším výstřihem.Červená košilka BN 154 Černá noční košilka BN 184 Červená košilka BN 152

 

 

Luxus pro každéhoDopřejte si luxusní a vzdušné noční prádlo, ve kterém se budete cítit pohodlně. Nabídka XXL košilek je skutečně pestrá a lze říci, že o nic méně, nežli u běžných konfekčních velikostí. V současné době už tolik nezáleží na postavě. V obchodech lze snadno zakoupit oblečení i spodní prádlo v mnoha velikostech, aby si každý přišel na své. Trend štíhlé postavy je stále v módě, nicméně málokterá žena má skutečně dokonalé křivky. Zejména s pokročilejším věkem se stále více ukládá tuk na problémových partiích a kila přibývají. Pokud nedokážete zhubnout, pak je velice důležité naučit se svá kila navíc nosit s lehkostí. Zvolit správné a vhodné oblečení je základ.

 

Dámská košile nadměrné velikosti vzor květTo platí také v případě noční košilky XXL. Zde mají plnoštíhlé ženy dokonce výhodu. Noční košilky jsou k naší postavě velice lichotivé, neboť zakrývají bříško, stehna a zadeček a naopak odkrývají bujné poprsí, které většina silnějších žen má. Navíc je mnoho mužů, kterým se líbí více baculky, neboli ženy krev a mlíko, nežli hubené modelky.Nejoblíbenějším materiálem pro noční košilky je bavlna, která je vzdušná a příjemně se nosí. A pokud vám bude chladněji, můžete se zahalit do krásného županu velikosti XXL. Vyzkoušejte nadměrné velikosti, které vám budou slušet.

 

 

NOČNÍ KOŠILKY XXLPublikováno dne: 23.10.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.