Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Dámské Wolbar kalhotky, které si zamilujete


Dámské prádlo bez kompromisu! Za kvalitní prádlo kačku navíc? Nikoliv - super ceny i na kalhotky Wolbar. Wolbar nabízí neuvěřitelné množství kalhotek a tang, z kterých si dokáže vybrat každá žena i holka. A nezáleží na tom jestli je hubená nebo plnoštíhlá - kalhotky jsou v eshopu od velikosti S až do velikost 3XL, takže neuvěřitelný rozsah velikosstí a ty nejprodávanější barvy. Je jen na Vás zda si vyberete kalhotky nebo tanga - A určitě není špatné vyzkoušet oboje :-) 

Kalhotky Wolbar představují průřez střihy kalhotek a tang, jelikož v sortimentu Wolbar najdete všechny možné varianty, které od kalhotek nebo tang očekáváte.

 

 

Vyberte si konkrétně zde:

 

WOLBAR KALHOTKY

WOLBAR TANGA

 

 

V Bexis eshopu plánujeme naskladnit postupně všechny kalhotky, či tanga, jelikož dámské prádlo Wolbar je velmi žádané. Krajkové kalhotky, hladké kalhotky, krajkové tanga, sportovní tanga, zeštíhlující kalhotky, kalhotky s vysokým pásem - vybere si každá žena!

 

 

Stovky kousků Wolbar

 

Několik set kalhotek a tang v nabídce, které čekají na to až si koupíte. Aktuálně v tuto chvíli máme v nabídce 340 prádla Wolbar.

 

Wolbar je polská značka, ale výrobce si dává záležet na tom, aby kvalita patřila k té největší a kalhotky se řadily mezi luxusní prádlo. Což můžeme s klidným srdcem říci, že dámské prádlo Wolbar vypadá opravdu luxusně.

 

Nejpopulárnější barvy: bílá, černá, tělová.

Velikosti Wolbar: S, M, L, XL, XXL, XXXL

 

 Galerie ke článkuPublikováno dne: 18.02.2016


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 106 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 106 produktů.