Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

ČESKÉ ŽENY V ČESKÉM PRÁDLE


Dokonalost oblečení je postaveno na kvalitním, pěkném a pohodlném prádle. Nevím, jak pro vás, ale sehnat ideální prádlo je celkem záludným problémem. Zahraniční sebedražší ani to nejluxusnější prádlo na některé české ženské křivky prostě nesedí. Vše vyřešilo až české prádlo. Víte, že v České republice je celá řada výrobců spodního prádla? Znáte je?  

 

 

CESKE SPODNI PRADLO

 

 

 

 

Možná ve svém prádelníku máte mnoho kousků na které nedáte dopustit a mysleli jste si, že za luxusní značkou se skrývá zahraniční firma. Možná vás po přečtení tohoto článku čeká překvapení, Česká republika má totiž doopravdy mnoho špičkových výrobců spodního prádla.

 

 

Bellinda


Není možné abyste tohoto renomovaného výrobce neznali. Je sice možné, že si jej spojujete více s punčochovým zbožím, avšak mimo to jsou i výrobci luxusního spodního prádla. Historie této firmy sahá až na konec 19. století. Je tedy zcela zřejmé, že za těch téměř 130 let si vydobyli uznávanou pozici nejen na českém trhu. Nutno říct, že zaslouženě jejich prádlo se úspěšně prodává i v zahraničí.


Menada


Výrobce spodního prádla i pro ty nejnáročnější. K výrobě používají totiž ty nejkvalitnější materiály.  Jestliže preferujete zdravý způsob života, můžete si z jejich nabídky vybrat nejen sportovní spodní prádlo, ale i prádlo BIO kvality. Svou pozornost věnuje i maminkám se svou nabídkou kojících podprsenek.


Triola


Spodní prádlo značky Triola patří k vůbec nejoblíbenějším značkám u nás. Zákaznice milují jejich jednoduchou sexy eleganci, která je založená na kvalitních materiálech a trendových střizích. Kromě podprsenek si u nich můžete vybrat i z velice zajímavé nabídky plavek.


Timo


Rodinná firma, která to dotáhla hodně daleko. Patří  k nejúspěšnějším českým firmám a zaměřuje svou výrobu nejen na luxusní prádlo, ale i na noční a zdravotní prádlo. Svou prestiž si zakládají na kvalitním zákaznickém servisu s cílem uspokojit každou českou zákaznici. Možná i proto jejich nabídka podprsenek sahá až k velikosti J. Značka Timo se zaměřuje i na výrobu speciálního zdravotního prádla pro ženy s rakovinou prsu a kojící ženy.

 


Výrobců spodního prádla v Česku naleznete rozhodně  víc, seznámili jsme vás pouze s těmi nejznámějšími. Každá značka se specializuje trochu na něco jiného, přesto jsou všechny zaměřeny převážně na potřeby české ženy. Jakou značku nosíte vy?

 

 

SPODNÍ PRÁDLO PRO ŽENYPublikováno dne: 13.09.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 27 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 27 produktů.