Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Andrie: stálice v oblasti spodního prádla






Je jen málo značek spodního prádla, které by si získaly takovou popularitu, jako Andrie. Jde o značku s dlouhou tradicí, která zaručuje pohodlí a kvalitu, kterou všichni od spodního prádla očekávají. V její široké nabídce naleznete nejen spodní prádlo pro ženy, ale i pro muže.



ANDRIE POSLEDNÍ PYŽAMA

 

Dámské spodní prádlo

Při výběru spodního prádla je velice důležité, pro jakou příležitost jej vybíráme. Zohledňujeme tak nejen výběr barvy, ale i materiál a střih.

 

  • Bavlněné prádlo

Tento materiál zajistí maximální pohodlí při každodenním nošení. Jeho přednostmi jsou jemnost, měkkost, pevnost a pohodlí, které své majitelce dodává. Bavlna je tradice a její volba je sázka na jistotu.

 

  • Krajka

Tento materiál byl vždy známkou jistého luxusu. Vzhledem k tomu, že celokrajkové prádlo by bylo asi nepohodlné, je krajka volena spíše jako elegantní doplněk spodního prádla. Podtrhne tak celkový styl.

 

  • Brazilky

Poodhalí víc, než klasické kalhotky, ale zároveň jsou pohodlnější, než tanga. Je to kombinace atraktivity a pohodlí. Jsou vhodné pod úzké a obepínající oblečení.

 

  • Bokovky

Ideální spodní prádlo, které je pohodlné, přesně padne a navíc není vidět v oblečení s nižším sedem.

 

 

ANDRIE TRENKY

 

 

 

  • Pánské spodní prádlo

 

I muži dávají přednost pohodlí a podle toho volí i spodní prádlo. Někdo má rád volný střih. Ten naleznete u bavlněných trenýrek. Někdo miluje elastické boxerky, které obepnou postavu, ale nebrání volnému pohybu.

 

Co se týče materiálu, v nabídce je především oblečení z klasické bavlny či s příměsí elastanu.

 

  • Boxerky

Tento typ spodního prádla v sobě kombinuje pohodlí, eleganci a zároveň praktičnost. Přizpůsobí se vašemu tělu, které obepnou, ale nebrání v pohybu. Jsou ideální nejen pro těsnější oblečení, ale hodí se i do obleku. Nemůže se stát, že někde bude "odstávat" přebytečný kousek látky.

 

  • Slipy

Ideální druh spodního prádla pod jakýkoli typ oblečení.

 

  • Trenýrky

Pokud dáváte přednost maximálnímu pohodlí, je tento kousek spodního prádla ideální právě pro vás. Nevýhodou může být přebytek látky, která se nevejde do úzkých nohavic.

 

 



Publikováno dne: 23.09.2017






Zatím žádné příspěvky



Přidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 38 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 38 produktů.