Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Šťastný Nový rok a celý rok 2016 Vám přeje Bexis


PF 2016. Přejeme všem našim zákazníkům a všem lidem, kteří čtou tento článek mnoho úspěchů i v roce 2016 a dobré zdraví. My z eshopu Bexis si určitě přejeme mnoho spokojených zákazníků a zákaznic, kterér budou se sortiment a službami Bexis spokojeni . Čím jsme prošli v roce 2015 a co čekáme připravujeme v roce 2016 si můžete přečíst právě zde. 

V roce 2015 nás ovlivnili vyhledavače ...

 

   Neradi to připouštíme, ale rok 2015 byl pro eshop Bexis přelomoví z hlediska restruktualizace - tedy eshop Bexis změnil majitele. Dnes již v eshopu najdete firmu Mikaton s.r.o., která se stará o správu a správný chod eshopu. Změna byla výzva, jelikož znamenala spoustu práce i kolem skladu, kdy jsme museli stanovit správný postup pro prodej ze starého a nového skladu. A aby vše bylo legislativně správně. To si myslíme, že se nám podařilo a sklad se spodním prádlem jsme správně zorganizovali.

 

Další změnou, kterou jste si určitě v eshopu Bexis všimnuli v roce 2015, bylo zúžení sortimentu pouze na spodní prádlo, což znamenalo, že příjdeme o zákaznice, které u nás nakupovali dámské šaty, halenky a jinou módu. Byli jsme si toho vědomi, ale trápily nás vyhledavače, které jsme museli nějak řešit, což znamenalo, že jsme testovali všechny možné způsoby, jak se posunout ve vyhledavačích výše. Například na slovní spojení slov: " Spodní prádlo ", ale celý rok se nám to nedařilo a například Seznam nás držel na sedmé nehledatelné stránce, což se projevilo i v tom, že v tomto roce 2015 jsme mohli spolehnout pouze na pravidelně zákazníky, kteří na Bexis nakupují pravidelně v rámci určitě intervalu. Díky chybějícím zákazníkům z vyhledavačů jsme měli výrazně nižší tržby než v roce 2014, což nás netěší.

 

Důvod, proč nás vyhledavač Seznam ignoroval, byl ten, že jsme web Bexis.cz zabezpečili certifikátem https a tento český vyhledavač s tím v roce 2015 neuměl pracovat. Pokrok a první opravy hlásal od září až v lednu 2016, takže nyní jsme zvědaví, jaká změna nastane a zda weby s https budou řazeny správně mezi top pozice, díky vysoké úrovně zabezpečení.

 

 

oslava roku

 

 

Optimisté a rekordní rok 2016...

 

 Negativ v roce 2015 bylo dost, a proto i kdyby vyhledavače nás stále neakceptovali, tak jsme si dali předsevzetí, že budeme nové zákazníky aktivně vyhledávat. Pro tento rok jsme si dali cíl, který chceme splnit a věříme, že se nám to podaří. Rovněž chceme vrátit zpět sortiment, který jste u nás nakupovali a být opět eshopem pro něžnou polovičku a nabízet originální sortiment a nabídku.

 

Věříme, že firma Mikaton bude v roce 2016 růst a to díky Vám a Vašim objednávkám, a proto Vás pravidelně chceme odměňovat nejrůznějšími akcemi.

 

Rovněž se chceme věnovat slovenské verzi eshopu Bexis.sk, kde máme nyní silnou zbraň díky kurýrovi ppl - doručení rovněž do 24 hodin po celém Slovensku.Publikováno dne: 01.01.2016


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 22 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 22 produktů.