(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Spodní prádlo BexisBexis.cz


Letos jsme udělali několik rozhodnutí, které mělo vliv na nabídku


Od začátku roku jsme udělali několik zásadních rozhodnutí, která měla vliv na nabídku eshopu Bexis. Například jsme přestali nabízet české výrobce Triola a Timo, z kterých poslední kusy můžete zakoupit ve výprodejích. Obě značky jsou známé, ale nebyl o ně takový zájem jako o konkurenční produkty, které máme v nabídce. Podobnou značkou a taky nově zařazena ve výprodejích je značka Gorteks. Od začátku roku jsme taky začali vyprodávat spodní prádlo Gina, které nyní naopak doplňujeme, jelikož to vypadá, že o tuto značku je stále z Vaší strany zájem a to nejen kvůli ceně, která je hlavně dostupná všem, ale taky například proto, že Gina nabízí kalhotky z bambusu, které jsou vyhledávany. 

Ne, nevyprodáváme eshop a nezbavujeme se skladu, ale naopak začínáme sklad lépe optimalizovat a dáváme si pozor na kvalitu zpracování, které je pro nás mnohem důležitější než cena výrobku.

 

Spodní prádlo prodáváme na Bexis již několik let a můžeme říct, že již dokážeme poradit, co byste si mohli koupit, či jakou velikost. Na Bexis rovněž poskytujeme skvělé služby a i díky jim máte online možnost kontrolovat stav objednávky.

 

S nákupy na Bexis rozhodně nečekejte a nkupujte raději ihned, stále je z čeho vybírat a hlavně nabídka je tak obrovská, že si myslíme, že máme největší nabídku spodního prádla v ČESKÉ REPUBLICE.

 

Přesvědčte se a projděte si nabídku, která obsahuje až 10 tis produktů a to 5000 produktů v sekci Dámské prádlo.

 

BEXIS TISK

 

I když uplynulo letos pouze necelé 4 měsíce, tak již pomalu začínáme plánovat Vánoce, které věříme, že se letos opravdu povedou. Mnozí z Vás si určitě řeknete, že jsme se zbláznili, ale ten čas tak rychle uteče a spodní prádlo se objednává s opravdu velkým předstihem, proto se z nás stávají věštci a snažíme se objednat prádlo, o kterém si myslíme, že se na Vánoce bude prodávat nejvíce.

 

Udělejte nám radost a objednejte si krásnou podprsenku či košilku u nás, jsme rádi za každého nového zákazníka, který vyzkouší naše služby. Stále se snažíme přistupovat k objednávkám individuálně, tak aby jsme, co nejlépe vylepšovali naše služby, proto potřebujeme získávat nové zkušenosti především z nových zákazníků, kteří mají zkušenosti s internetovým nakupováním a za každou chybu nás zkritizují a nás to posouvá, k lepším výkonům.

 

Spodní prádlo na Bexis se bude určitě i na dále rozšiřovat, i když rok začal s zužováním sortiment, tak teď naopak se nabídka rozšiřuje a to nejen ve spodním prádle, ale taky v oblečení, kdy naši nabídku obohatila česká značka Litex, která přichází s nabídkou kvalitních legín, které jsou super i při sportu a jejich kvalita je úplně na jiné úrovni než dosavadní značky. Litex rovněž nabízí plavky, ale ty do nabídky zatím umísťovat nebudeme, ale naopak halenky a trička v sortimentu Bexis určitě brzy uvidíte.

 

Těšit se v následujících týdnech můžete taky na rozšíření dosavadních značek Obsessive, Livco Corsetti, či pyžam Taro.

 

V březnu jsme na sklad vzali spodní prádlo Andrie, které máme stále skladem a určitě neuděláte nic špatně, když si celou nabídku prohlídnete zde: ANDRIE.

 

Na Bexis se těšíme na Vaše objednávky nonstop 24 hodin denně / po tuto dobu můžete odeslat svou objednávku každý den.

 

 

Přejeme hezký den .... Bexis.cz

 Publikováno dne: 27.04.2016


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 58 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 58 produktů.