Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

ŽHAVÁ BODY OD LIVCO CORSETTI - ČERVENÁ JE V KURZU


Další novinkou, kterou zařazujeme do našeho sortimentu, jsou erotická body značky LivCo Corsetti z řady bodystocking. Jedná se o průsvitná body, která zakryjí celé vaše tělo. I přesto nezahalí ani kousek z vaší postavy. Jsou tedy určena výhradně pro ženy, které se nestydí za svou postavu a které chtějí své tělo dát na odiv. Svůdná červená, smyslná černá nebo nevinná bílá - už víte, jaké bodýčko si u nás vyberete? 

EROTICKE BODYSTOCKING 

 

Jděte na to extravagantně

Bodystocking od LivCo Corsetti vám přinášíme v několika variacích. Erotická bodýčka pořídíte pod označením Zita, Catriona, Hassiba, Corra, Adiva, Josslyn a Abra. Od sebe se odlišují jen drobnými detaily. Vyberte takové, o kterém si myslíte, že nejvíce vynikne na vaší postavě.

Sázkou na jistotu je lichotivé bodystocking Zita, které je dostupné hned ve všech zmíněných odstínech. Výrazné červené, černé i jemné bílé body doplňuje hluboký výstřih, který zdobí svůdné šněrování. V rozkroku se nachází otvor, takže se z body vůbec nemusíte vysvlékat, a celý jeho povrch zdobí nádherná květinová dekorace. Máte větší pevné poprsí? Nad tímto body rozhodně neváhejte.

 

Netradiční bodystocking

Bodystocking od značky LivCo Corsetti vás ani nevyjde draze. Pěkné bodýčko u nás pořídíte již s cenou od 300 Kč, což dnes za kvalitní erotické prádlo rozhodně není mnoho. Rádi bychom vám doporučili body Catriona, které tvoří jedinečný komplet košilky a podvazků. Elastické body se pohodlně přizpůsobí každé postavě. Má rovný výstřih a tenká ramínka.

Za naše doporučení stojí i luxusní bodýčko Adiva, které na stehnech zdobí svůdné rozparky. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že se skládá z více částí, není tomu tak - body je pouze z jednoho kusu materiálu. Zaujme svým dlouhým rukávem, který zvýrazní štíhlé paže, nebo vzorem na bříšku. Erotické punčochy jsou velmi jemné, spolehlivě zakryjí vaše nohy až ke konečkům prstů.

 

 

EROTICKÉ PRÁDLOPublikováno dne: 25.03.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.