(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

SVŮDNÉ PUNČOCHY V MNOHA STŘIZÍCH


Erotické punčochy patří k tomu nejsvůdnějšímu a také nejodvážnějšímu spodnímu prádlu v našem sortimentu. Prohlédněte si průsvitné a síťované punčochy značek Cottelli Collection nebo Leg Avenue. Na vybrané z nich navíc aktuálně nabízíme zajímavé slevy a vy si je tak můžete pořídit za opravdu velmi výhodných podmínek. Pojďte se s námi podívat na jednotlivé modely punčoch, které jsou ideálním dárkem k narozeninám, výročí nebo pod vánoční stromeček. 

 

EROTICKE PUNCOCHY

 

 

Erotické punčochy s otvory


Nebyly by to erotické punčochy, kdyby se na nich nenacházely nejrůznější otvory. Právě ty dělají punčochy tak svůdné a odvážné. Otvory se mohou nacházet přímo mezi nohami, na zadečku, nebo na stehnech. Rozparky jsou opatřeny praktickým lemováním, které brání jejich snadnému protržení. I tak se však jedná o poměrně jemné erotické prádlo, které si opatrně oblékejte a i při svých hrátkách s ním jednejte tak, abyste jej nepoškodili. Mějte na paměti, že punčochy dokáže protrhnout i delší nebo špatně zapilovaný nehet.


Průsvitné nebo síťované?


V naší nabídce erotických punčoch se můžete setkat se dvěma typy. První z nich jsou ušité z průsvitné látky. Jejich vzorek je spíše jemnější. Tyto punčochy se šijí převážně v tmavé barvě a dokáží tak skvěle zeštíhlit a vytvarovat vaši postavu. Aktuálně máte možnost je zakoupit také v červené nebo v růžové. Tyto barvy se hodí k černému i bílému erotickému prádlu. Punčochy mohou být ušity v bokovém nebo ve zvýšeném střihu. Velmi oblíbené jsou také samodržící punčochy a punčochy na podvazkové pásky.

Síťovina je určitě odvážnější než průsvitná látka. Síťovaná oka mohou být malá i velká. Punčochy by vždy měly být zakončeny silnějším lemováním, aby se zabránilo jejich nežádoucímu poškození. Punčochy jsou velmi svůdné, hodí se ke korzetům, košilkám i k soupravám erotického prádla. Vyniknou především v kombinaci s vysokými podpatky.

 

 

 

EROTICKÉ PUNČOCHYPublikováno dne: 25.09.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.