Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

SLAĎTE SVÉ EROTICKÉ PRÁDLO SE SVÝM PARTNEREM


Přemýšlíte nad koupí nového erotického prádla? A napadlo vás své prádlo barevně či stylově sladit s tím, co nosí váš partner? V našem magazínu jsme pro vás připravili několik tipů, jak by takové erotické prádlo mohlo vypadat. Ať už ladíte dohromady oblečení či nikoliv, podobné spodní prádlo rozhodně stojí za vyzkoušení. Třeba to ve vás probudí více vzrušení a přivede vás to na zcela novou erotickou vlnu.

 Pánská erotická tanga 4416  Pánská erotická tanga 4432

 

Sexy košilka Rose black-red Sexy košilka Sharon black

 

 

Muži erotické prádlo příliš často nenosí. Většinou sahají jen po obyčejných boxerkách, slipech nebo trenkách, což je rozhodně škoda. U nás na Bexis.cz totiž nabízíme pěkné a svůdné erotické prádlo, určené i speciálně pro muže. Zahrnuje převážně erotická tanga, na která je sice potřeba si chvilku zvykat. Pokud si ale váš partner zvykne, bude v nich jeho zadeček přímo k nakousnutí.

 

 

Síťovaná košilka 6026 Butterfly Síťovaná košilka D208  Sexy košilka Emma II Sensual

 Vaší fantazii se meze nekladouPři sladění erotického prádla je dobré se řídit detaily. Mnoho mužů preferuje jednobarevné spodní prádlo, což je samozřejmě pro ženy výhodou. S černou barvou totiž ladí cokoliv a vy tak máte více prostoru zaměřit se na detaily na svém prádle nebo na materiál, ze kterého je prádlo vyrobeno. Pánská tanga často zdobí kamínky či zipy. Mohou být zvýrazněná i saténovými doplňky. Pokud tedy váš partner zvolí tanga se saténem, rovněž byste měla sáhnout po saténové košilce nebo soupravičce, ve které budete nesmírně sexy. Jestliže se mu zamlouvají barevnější kombinace a zvolí třeba červenou s bílou nebo růžovou s černou, tak i vy si můžete obléci prádlo v takovémto odstínu.

 Pánské boxerky a erotické prádloJestliže váš partner není fanouškem pánského erotického prádla a tanga nechce nosit - i to se může stát - vyplatí se vám pořídit mu jednobarevné boxerky na tělo, které rovněž mohou vypadat sexy. Sáhněte po černé nebo po bílé barvě, kterou univerzálně sladíte s jakýmkoliv svým spodním prádlem. Zapomeňte na vtipné a veselé obrázky nebo na proužkované vzory. Takové prádlo je skvělé na běžné nošení, v sexu ale rozhodně neuchvátí.

 

EROTICKÉ PRÁDLOPublikováno dne: 25.10.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 12 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 12 produktů.