Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

SÍŤOVANÉ SPODNÍ PRÁDLO PRO SMYSLNÉ CHVILKY


Muži spodní prádlo prostě milují. O to víc, když ho mohou ze své partnerky svléci. Velice upřednostňované a mezi muži velmi oblíbené je síťované spodní prádlo, které se snad nikdy neomrzí! Chcete-li vymyslet nějaký dobrý dárek pro svého partnera k narozeninám, dejte mu sebe! Ano! V síťovaném spodním prádle budete vypadat přímo božsky. Ozvláštněte vaše intimní chvilky! 

Síťovaná košilka 6011 Wavy Košilky erotické

 

Z čeho je vyrobené?

Jemný vzor síťovaného prádla vypadá no holé kůži přímo fantasticky. Navíc je spodní prádlo vyrobeno z na dotek příjemného materiálu.
V obchodě bexis.cz si můžete vybrat z nejrůznějších barev, vzorů a střihů síťovaného spodního prádla. Navíc jsou všechny kousky za velmi příjemné ceny.  Vyzkoušejte smyslné síťované košilky, v kterých budete vypadat jako bohyně, neboť vše, co vás bude zakrývat je jen lehoučká pavučinka síťované látky.

 


Co může být více sexy, než síťované punčochy.

V síťovaných punčochách odhalíte ženský půvab a váš partner se nebude moci dočkat, až z vás punčochy pomaloučku svlékne. Mezi muži je také velmi oblíbený tak zvaný catsuit. Jedná se o síťovaný obleček, který zakrývá jak nohy i ruce, podle toho jaký typ oblečku si vyberete. Zahalte se do smyslné síťované pavučinky a popusťte uzdu své fantazii.
S obchodem bexis.cz si vybere zaručeně každý!

 

EROTICKÉ PRÁDLOPublikováno dne: 08.08.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.