(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Spodní prádlo BexisBexis.cz


Připravte se na Halloween


Chystáte se na Halloween nebo jen chcete pořádně oživit svůj milostný život? Pořiďte si erotický kostým, díky kterému můžete do ložnice přizvat někoho nového a v případě potřeby v něm klidně vyrazit na party. Máme spoustu pěkných erotických kostýmů, které se Vám rozodně budou líbit. 

kostým kočka

 

 

Možná už delší dobu bojujete s pocitem, že je váš život až příliš stereotypní a nudný, ale nemáte dostatečnou odvahu to změnit. Právě období Halloweenu může být skvělou příležitostí pro to odhodit konečně zábrany a trochu se odvázat. Co budete potřebovat? Paruku, erotický kostým a dlouhou noc.

 

 

Sestřička nebo zlá policistka?

 

Mezi kostýmy, které jsou u mužů nejoblíbenější, už léta patří klasika ve stylu letušek nebo zdravotních sestřiček. S každým převlekem tak získáte novou roli a styl, který je pro ni charakteristický. Můžete být přísná a splnit si tak vše, po čem toužíte nebo naopak poskytnout důkladnou péči své drahé polovičce. Pokud se rozhodnete pro zakoupení hotového oblečku, můžete se navíc často těšit i z pomůcek, které k roli patří. V krabici s kostýmem čekají doplňky, jako jsou například pouta, prachovka nebo fonendoskop.

 

 

Tajemná cizinka

 

Po výběru kostýmu přichází na řadu drobnější ale o to důležitější detaily. Nemusíte jít ke kadeřníkovi a nechat si obarvit vaši milovanou blond hřívu na černo, stačí si pořídit hezkou paruku, díky které vás partner uvidí v úplně jiném světle. Paruka a výrazný make-up jsou cestou k objevení svého nového divočejšího já!  

 

 

Kostým nejen do postele

 

Možná se ptáte, jestli má cenu platit za něco, co si oblečete jen při hrátkách za zdmi ložnice. Správný erotický kostým však můžete vzít klidně mezi lidi a zazářit na Halloween party. Stačí zvolit správné oblečení a doplňky, které z příliš odhalujícího kousku udělají outfit vhodný na divoký večírek.Publikováno dne: 26.09.2017


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 11 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 11 produktů.