Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PÁNSKÁ TANGA - EXTRAVAGANCE NEBO BĚŽNÁ ZÁLEŽITOST?


Pánská tanga jsou vůbec nejstarším kouskem oblečení, který používaly již staré domorodé kmeny. Domorodci si běžně intimní partie zakrývali kouskem kůže, až na oblast hýždí, kterou nechávali odhalenou. I přes fakt, že jsou tanga stará, jak lidstvo samo, si pánové ne a ne na tanga zvyknout. Buď je nepoužívají vůbec a nebo je nosí, ale z různých důvodů se tím nechlubí. Často mezi lidmi panuje názor, že jsou tanga určená spíše pro homosexuály a žádný heterosexuál by si je nevzal. Ale i přes to všechno se najdou takoví, kteří na tanga nedají dopustit. 

Pánská erotická tanga 4432 Erotická tanga

 

Ať už pro příznivce a nadšence tang nebo pro ty, kteří by si je chtěli vyzkoušet nabízí obchod Bexis.cz tanga různých barev a stylů.  Ať už pro někoho netradiční kousek šatstva, jeho obliba stále stoupá. Mnoho žen si tanga pochvaluje. Tento, řekněme úsporný kousek by ve vašem šatníku rozhodně neměl chybět. Za vyzkoušení nic nedáte, co víte! Možná přinesou nový vítr do vaši ložnice. Zpestřete si vášnivé chvilky s tangy z obchodu Bexis.cz!

 

Proč si pořídit tanga?


Tanga májí jednu výhodu a to, že jsou velmi pohodlné, nikde netlačí a pod upnutým oblečením nejsou vidět jako trenýrky a slipy. Tanga si oblíbilo také mnoho sportovců, kterým nepřekáží žádný zbytečný kousek látky. Kupte tanga svému partnerovi a uvidíte, že bude příjemně překvapen. Věřte, že tanga nejsou pouze ženská záležitost. V obchodě Bexis.cz pořídíte všechny kousky za super ceny.

 

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 19.07.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.